Kingsman: A titkos szolgálat

Kingsman: The Secret Service

2017.05.02 Wolowitz

Látványos és pörgős kalandfilmet dobtak elénk. Nem volt benne olyan perc amire rosszat tudnék mondani. Érdekfeszítő a története és kellemes a hangulata is.

2017.03.24 georgri

Kizárólag jót hallottam a filmről, ismerőseim agyon ajnározták, lehet ezért voltam egy picit csalódott utána, mert ennél többre számítottam. Nem rossz film, de egy picit túlértékeltnek érzem.

2016.06.20 Pock

Csak azért mondom hogy nem rossz film, mert moziban láttuk és úgy nézhető, mert látványos. Egyébként egy középszerű, átlagos film. A színészek alakítása is közepes.

2016.04.27 ukla

Nagyon laza és kemény akció film ami tele van ezsméletlen jó pénokkal.Az akció jelenetek pörgösek és vérprofi.A szinészek mintha tényleg ügynökök lennének.Samuel Jackson nagyot alakított a pösze gonoszként.Colin aprítos jelenete jobban megmaradt bennem mint bármelyik filmje.

2015.10.16 Blindspot

Ez csodás. Odáig voltam meg vissza. Nagyon tetszett a film, profi alkotás, teljesen átéreztem azt a hangulatot, amit megteremtett a film. Ez pedig elengedhetetlen egy ilyen film szempontjából. Tökéletes lett a maga módján.

2017.03.01 Zenta

A Kingsman: A titkos szolgálat két órányi tömör szórakozás, szándékosan irreális akciójelenetek és lökött poénok sorozata, amit senkinek nem szabad kihagynia.

2016.08.25 GaraiV

Nem egy nagy durranás a film, sok benne a csak látványra törekvő rész, ami a sztori rovására megy. Hiába jók a szereplők, a története gyenge, nem túl izgalmas film.

2016.10.15 Manson

Nekem nem jött át a film. Túlságosan a látványra törekedtek, ami a sztori rovására ment. Tulajdonképpen nem tudom megmondani miről is szólt a film, keszekusza.

2015.11.19 Robi92

Matthew nagyon jó stílusos filmet készített.Az akciók és poénok is mind tökéletes.Nekem nagyon érdekes volt,teljesen leszögezett a székhez.Colin kiváló szerepet kapott és végre egy film ahol a fiatalabb főhös színész sem idegesítő.Szuper film,többször elő lehet venni.

2015.08.20 Filmzabáló

Egy remek filmről van szó, amit mindenképpen ajánlok megtekintésre. Nem fog csalódást okozni, és persze nem csak a kémfilmek kedvelőinek célozva.

2015.05.06 bambula

Naggyon szórakoztató, az elejétől a végéig. Inkább abszurd mint hiteles, de mivel paródia így ez nem baj. Nekem jobban tetszik mint bármelyik James Bond mert nem veszi komolyan azt a sok baromságot amit a Bond-filmek előadnak.

2015.10.31 krysn95

Annyira jó és annyira hiányzott már egy ilyen film a vászonról. Nem is tudom mikor nyúltak utoljára ilyen jó stílusérzékkel a műfajhoz. Tökéletes ön ironikus és olyan értelemben Bondos, ahogy azt a régi Bond filmek tudták csak..és ezt vállalja is. Ig... Több

2015.06.10 veszi.peter

Az Edge Of Tomorrow és Galaxis őrzői óta nem szórakoztam ilyen jól egy filmen. Végig lekötött, végig pörgött és hasonlóan a Galaxis őzőihez, nagyon állat a zenéje. :D

2015.04.17 KeriPeti

Zseniálisan jó film! Egy igazi mozi, ahol beül az ember és a film elejétől a film végééig megállás nélkül szórakozik. Tökéletesen kikapcsolja az embert. Akció, poénok, látvány, zene!