Tőrbe ejtve

Knives Out

2020.08.19 KCintia

Nem is tudom.

A film maga jó volt. Azt viszont nem merném kijelenteni , hogy nagy csavarokkal rendelkezett. Számomra eléggé egyértelmű volt már az elején , hogy ki lesz a fekete bárány. Egy kis odafigyeléssel simán meglehet állapítani , hogy ki a ludas. Egyébként nincs vele probléma de nem hiszem , hogy elő venném újra valaha is.

2023.12.31 Majorkas

A zseniális itt nem kifejezés!

Nincsenek szavak, milyen kiemelkedő alkotással van dolgunk.

2020.05.03 kevelin

nem feltétlenül volt az az ideget tépően izgalmas a film azonban pont ez tette érdekessé a szereposztás önmagában sok jót ígér. a film első 20-25 perce kissé unalmasnak hatott azonban utólag annyira beindul a sztori hogy annak ellenére hogy az okok i... Több

2020.10.30 Annuska

Sok hűhó semmiért. Az eleje szerintem nagyon unalmas volt, utána kicsit beindultak a dolgok, de nekem erőltetett és hatásvadász volt a története.

2020.10.04 jfruzsi97

Jó sztori, tele érdekes fordulatokkal, amire az ember nem nagyon számít. Jó színészekkel, akik annyira jól játszák a szerepüket, hogy félrevezetik az embert.

2020.07.10 Syracuse

Átlagos krimikomédiára számítottam, és részben meg is kaptam. Sokáig semmi különöset nem tud felmutatni, a figyelmet mégis fenntartja, aztán ahogy telik a játékidő, egyre élvezhetőbb szerintem, egyre feszültebb.

2020.10.26 belavagyok

Rejtélyekkel teli, agyafúrt történet egy különc családról, ahol semmi sem az, aminek látszik.

2021.01.06 Melinda

*az összes létező pozitív jelző*

Mindennél jobban imádom az Agatha Christie könyveket, megszámlálhatatlan alkalommal láttam már a megfilmesített verziókat is, és annyi, annyira, annyira boldog vagyok, hogy végre van egy friss film, ami ezeknek a hangulatát idézi. Plusz pont volt a sztárdömping, és hálisten ez nem a visszájára sült el, mint az oly sokszor szokott lenni. Mindegyikőjük egyformán jól hozza a szerepét. Ajánlani tudom csak mindenkinek.

2020.09.27 HannaK

Végre egy olyan film, ahol nem csak összecsődítették a sztárokat, hanem párosult mellé egy kellően izgalmas és érdekes történet is.

2023.03.26 Idknw

Erősen túlértékelt film. Elnyújtott, túl hosszú. Az első másfél órában túl sablonosnak találtam, többszöri nekifutás után néztem végig. Nem volt túl meglepő a végkifejlet, a poénok sem voltak viccesek. Valószínűleg nem nézem meg a második részét.

2023.02.26 trixxy

Nem kiszámítható, nem sablonos történet, kiváló szereplőkkel. Igazi Agatha Christie-hangulat, fordulatos, gondolkodós mozi, amiben nem tudod már az ötödik percben, hogy ki a rosszfiú. Ajánlom mindenkinek, én magam is biztosan megnézem még párszor.

2020.09.12 Hámori Balázs

Jó kis film lett a Tőrbe ejtve üdítő volt Daniel Craig-et más szerepben látni és most sem okozott csalódást. Kriminek jó volt ugyanis tényleg nem tudtuk ki volt a tettes. A színészek egytől egyik kiválóak voltak, igazából rajtuk állt hogy jó film les... Több

2020.02.01 Spidey

Nagyon jó csavaros bűnügyi film. Chris Evanst nagyon jó ilyen új stílusú szerepben látni. Pláne hogy ő rá biztos nem gondoltam volna hogy negatív karaktert fog játszani. Izgalmas volt nézni ahogy szép apránként összeállnak a kirakós darabkái a filmben.

2020.08.07 Róbert Molnár

Teljesen jó film. Este néztem és nem aludtam be rajta, végig fenn tartja az érdeklődést! Nevükhöz méltóan jók a színészek, izgalmas, fordulatokkal teli a történet. Megéri rááldozni azt a 2 órát!