A szavak kertje

A szavak kertje

Kotonoha no Niwa

Egy 15 éves fiú és egy 27 éves nő egy nem mindennapi barátságot köt egy esős napon a Shinjuku Gyoen Nemzeti Kertben.

(Archívum)

Ország: Japán
Premier: 2013.05.31.

2021.05.25 Rea387147

Egyik legkedvencebb animém. Sinkai Makoto megint kitett magáért, mint ahogy itt is megmutatkozik. Maga a története nagyon mély, és maguk a szálak, ahogy végbemegy a történet, ez volt a legelső ilyen anime, ami képes volt megsirattatni. Magának a tört... Több

2021.02.01 Oliver.guy_

Nagyon jó film. Gyönyörű látványvilágot és egy nagyon aranyos történetet kapunk. Nem a megszokott séma szerint történnek a dolgok és teljesen együtt lehet érezni a karakterekkel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.03.31 Tyoci

Elképesztően csodálatos történet, a már jól megszokott gyönyörű filmkockákkal, hátterekkel, grafikai megoldásokkal. Nincs benne fölösleges dráma. Egyszerűen imádom!

A film összbevétele 418 256 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 9.7/10
(2019. 06. 26.)
A szerelem kortalan
A The Garden of Words a maga 45 percével olyan csodálatos, mégis a valóságtól nem elrugaszkodott történetet vázol fel előttünk, melybe könnyedén beleélhetjük magunkat, és a torokszorító, csilivili vég helyett valós katarzist élhetünk át happy end nélkül is. Több