Mások gyerekei

Mások gyerekei

Les enfants des autres

Rachel 40 éves, és nincs gyermeke. Szereti az életét: a tanulóit, a barátait, az exeit, a gitáróráit. Amikor beleszeret Aliba, ragaszkodni kezd Leilához, a 4 éves kislányához.
Betakargatja, gondoskodik róla, és úgy szereti, mintha a sajátja lenne. De mások gyermekeit szeretni kockázatos, hiszen… Több

Forgatókönyvíró: Rebecca Zlotowski
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2023.05.04. | Cinego (2023.06.29.)
Forgalmazó: MoziNet

Roschdy Zem

2023.05.06 vdfvldmflvmdf

Nagyon érzelmes film, ami szerintem teljesen odaszegezi az embert a székhez. Szerintem érdemes megnézni, hiszen sokat lehet belőle tanulni.

2023.05.05 Johnny

Bevallom kissé tartottam tőle, hogy ez valami középszerű filmalkotás lesz, de azt kell, hogy mondjam, nagyon megérte megnéznem. Szerintem kellemes és felemelő összességében.

A film összbevétele 2 645 445 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 5 134 041 forintot termelt. A hazai mozik összesen 3 158 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Virginie Efira első alkalommal vállalt karrierje során meztelen jelenetet.Szerző: csd

Rebecca Zlotowski a film előkészületei során tudta meg, hogy várandós, "amikor már nem is számítottam rá". Nem sokkal a film befejezése után szülte meg gyermekét.Szerző: csd

A Les Enfants des autres című regényével Rebecca Zlotowski egy olyan helyzetet akart megvizsgálni, amelyről ritkán mesélnek, de úgy érezte, megérdemli, hogy elmondják: az anyósét.Szerző: csd

Rebecca Zlotowski eredetileg Romain Gary Your Ticket is No Longer Valid című regényének adaptációját tűzte ki célul, amely egy hatvan felé közeledő férfi tehetetlenségéről szól. A forgatókönyvet végül nem sikerült befejezni.Szerző: csd

(2023. 05. 14.)
A Mások gyerekei finom érzékenységgel és éleslátással mutatja be egy saját gyermekre vágyó nő küzdelmeit és egy mozaikcsalád történetét. Rebecca Zlotowski filmjének hatalmas szíve van, és a humort sem nélkülözi. Több
Most nevess!
2018