
Vélemények (5)
Az a legnagyobb baj a filmmel, hogy egyszerűen túl sok. Egyik karakter sem kap annyi időt, hogy meg lehessen kedvelni, vagy azonosulni lehessen vele. Így teljesen hidegen hagy a cselekmény, ami valljuk be, nem épp pozitívum egy film esetében.
igazság szerint ez a film gyakorlatilag nem szólt semmiről, se eleje, se vége, többre számítottam. Nem állítom, hogy rossz lett volna, de azért ránéztem párszor az órámra, és ha pénzt adok egy mozijegyért, akkor azért ennél jobban akarok szórakozni.
Nagyon jó sztori, de a kivitelezés szerintem nem sikeredett jóra. Nem is értem hogy tudtam végig nézni. Pedig az alap történet, mint a film címe is sokkal többet tartogat.
Nagyon zsúfolt film, ettől pedig összecsapottnak tűnik. Az alkotók se nagyon tudhatták, hogy mit akarnak, legalábbis én ezzel az érzéssel távoztam a teremből.