Mr. Brooks

Mr. Brooks (Kevin Costner) élete látszólag semmi kivetnivalót nem hagy maga után, az üzletben sikeres, emellett boldog családapa. A felszín alatt azonban szörnyű titok lapul, Brooks valójában egy sorozatgyilkos. Már két éve, hogy leállt, de nem bírja elfojtani gyilkos ösztöneit, és megöl… Több

Premier (HU): 2007.09.27.

2024.02.19 Schumy1

Kimondottan tetszett a film. Komótos, de a kevesebb néha több.

Szuper kis film, de megmondom őszintén, azért nem minden hangulatomban tudnám megnézni. Costner és Demi Moore garancia a sikerre, és hozzák is az elvártakat. Vannak benne lassabb és pörgősebb részek, összességében kellemes csalódás.

2021.01.16 elekm90

A többséggel ellentétben engem sajnos nem sikerült megfognia, William Hurt alakításán kívül kb. semmit nem tudnék kiemelni. Oké, az alapfelállás izgi, de maga a film nem túl pörgős, ráadásul a filmben lévő csavar sem tetszett.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon de nagyon jó kisfilm, amit mondjuk Kevin Costner-től meg is szokhattunk és Demi Moore is csak dob az amúgy is izgalmas forgatókönyvön. Abszolút favorit.

2016.11.08 hsanya182

Lehet kicsit túl van értékelve, nekem vontatottnak hatott pedig szeretem a krimit, de ez a gyilkos szemszögéből való megközelítés nem rejtett annyi misztikumot és már untatott az énjével való társalgás. Vannak nagyon jó dumák, valamelyest belelátunk ... Több

William Hurt azért vállalta el a szerepet, mert rendkívül ötletesnek találta, hogy valaki azért járjon az Anonim Alkoholisták körébe, mert öngyilkossági hajlamai vannak.Szerző: ps

Az újság, amit Mr. Brooks olvas a vacsoránál latin nyelvű. Egyedül a főcím angol.Szerző: ps

Ez volt Bruce A. Evans első rendezése a Kuffs, a zűrös zsaru (1992) óta.Szerző: ps

Dane Cook csak a forgatókönyv felét olvasta el, amikor eldöntötte, hogy meg akarja kaparintani Mr. Smith szerepét.Szerző: ps

Oz
1997