Női szervek

The Heat

2015.06.07 Mr. Z

Szinte rettegtem attól, hogy miféle vígjáték lesz ez hisz sokszor túlzásnak találom egyik másik poént és átesnek a ló másik oldalára. Itt nem történt meg ez, tökéletes a történet és frappáns, humoros poénok vannak benne. Nyugodtan nézhetik a vígjáték rajongók.

2016.10.05 niky86

A Női szervek című filmben szerettem meg Melissa McCarthy-t, zseniális párost alkottak másik nagy kedvencemmel, Sandra Bullock-al. A Női szervek egy igazán jó kis vígjáték, tökéletes kikapcsolódás.

2015.06.09 Skarsh

A Női szervek szerintem egy nagyon ostoba, bugyuta film. Nagyon nem szeretem Melissa McCarthy-t és sajnos Sandra Bullock se lopta be magát a szívembe. Ennek ellenére adtam neki egy esélyt, bár ne tettem volna. Sajnos nekem nem vicces a sok káromkodás, meg az ilyen kínos sztereotípiákra építő helyzetkomikum.

2016.05.08 deneslau

Nagyon találó, vicces és szerethető vigjáték, Melissa McCarthy ismét a szívembe lopta magát. Az egyik és talén legjobb filmje, amit bármikor újranézek. Nagyon jó a pefejezés, igazán ütős és frappáns.

2015.06.18 ElfRider

Egyre több jó vígjátékban játszik mostanában Melissa McCarthy. Ha már meglátom a nevét, akkor valami jóra számítok. Most sem csalódtam. jó kis vígjáték lett. Sandra Bullockkal együtt is jól működnek.

2017.05.02 Wolowitz

Remek kis pörgős vígjáték lett. Melissa itt is mint máshol remek alakítást nyújtott és dőltem a nevetéstől. Engem teljesen elszórakoztatott és ez a film pont erre jó.

2015.03.13 inemeth

Szórakoztató, de nem várjunk túl sokat az egésztől. Könnyed, sok mondanivalóval nem bíró egyveleg, se több, se kevesebb.

2017.07.04 gerda

Szuperjó vígjáték tele jó poénokkal, jó színészekkel, érdemes megnézni, csak ajánlani tudom. Én már többször is megnéztem és még mindig tudok rajta nevetni.

2015.10.27 krysn95

Jobb mint amit a kategória átlag alapján várnál. Jó a duó kontrasztja és Melissa sem tolja túl az alpáriságot, így működőképesen hozza a figurát. Haverokkal kellemes kategória

2015.06.18 nikiszalanics

Maga a sztori miatt még nem ültem volna be erre a filmre, de mivel mindkét főszereplőt kedvelem és kíváncsi voltam, ezért megnéztem. Nem csalódtam. Nagyon nagyon vicces, tele van jobbnál jobb poénokkal, nekem még az is vicces volt, mikor vissza kellett szúrni a lábába a kést. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

2015.10.20 Pillcsi

Mellisát egyszerűen imádom a humora miatt.Sandra pedig A tökéletes nő. A legjobb vígjáték amit valaha láttam mostanság. Minden percét élveztem. Ez olyan film amit az ember többször is megnéz és nem unja meg, mert annyira magával ragad.

2016.07.26 Karolyka

nem semmi vígjáték de két ilyen klassz színésztől aztért többet várt volna az ember. Sok rajongójuk csalódott ebben a filmben. Sokszor gagyi a történet és nincs végkifejlet, csak annyi kb hogy győztek.. hát ez nem éppen a jó film ismérve. De a humora jó.

2015.06.30 bigi

Kicsit féltem, hogy Melissa Mccarthy-ra megint ráaggatják a dagi vagyok és paraszt karaktert, de hál istennek ez jól sült el. Nagyon jó film, végig tele jó poénokkal, hát nekem a macskás poén jött be a legjobban : Még a macskád is lelépett? Nézte a ... Több

2015.06.03 miska1967

Két női főszereplő, akik hatalmasat alkottak. Szerintem az utóbbi idők legjobb vígjátéka, amin igazán tudtam nevetni, végre nem erőltetett poénok voltak. Illet egymáshoz a két színésznő, szóval laza, könnyed, valóban szórakoztató volt a film.