Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét

Ocean's Twelve

2024.03.09 Schumy1

Hozza az első rész színvonalát.

2018.12.06 mamiéstöti2

Az első rész még csak-csak elment, de nem hiányzott ilyen folytatás. Egyszerűen még a színészek is középszerűnek tűnnek, pedig na.

2020.03.19 elekm90

Egyértelműen visszalépés az "Ocean's Eleven"-hez képest, de azért még így is szórakoztatott. Volt benne egy két erőltetett jelenet (Bruce Willis cameo-ja például), de Cassel karaktere szerintem nem volt rossz. 7/10

2020.05.03 kevelin

mint az összes oceans film ez is izgalmas és korszakalkotó a maga nemében. nem ismerek még egy sorozatot ami ennyire eltalálja a csalás művészetét. részletesen kidolgozott, tele csavarokkal, ötletes megoldásokkal. nekem nagy kedvencem az egész széria sőt az új csajos megoldás is követi a vonalat.

2020.10.16 Annuska

Óceán Dani ismét lecsap. Picivel gyengébb lett az elsőnél, de még így is egy élvezhető és izgalmas, igazi átverős film.

Lám-lám hiába a sok sztár,ha nem jó a történet.Kissé lagymatag az egész,nem is látványos,egy-két jelenettől eltekintve,lassú,és elcsépelt.Az "Eleven" egy klasszissal jobb ennél a résznél.

2018.06.30 Recensor

Nagy csalódás volt ez a rész az első epizód sziporkázó sztorija után. Sajnos túlzásokkal és zavaros jelenetekkel van tele az egész, hiába a sok új sztár. Gyenge lett a végeredmény és nagyon unalmas. Értékelésem: 2.5 csillag csupán.

2020.12.30 Érdeklődő

A folytatás

Meglepő módon a történet az előző részre épül, és annak a folytatása. Igaz, a mondanivalója önmagában is megállja a helyét, de szó mi szó, érthetőbb, ha láttuk az első részt. A rendező tovább fokozta a sztárok felvillantgatását eme részben, de talán már túlzottan is. Számomra Bruce Willis játéka már hanyagolható lett volna, hiszen szerepe semmitmondó volt az alkotásban. Itt is elmondható, hogy az első részt nem tudta minőségben folytatni az alkotó, de azért a székhez kötötte a nézőt. Félve tekintek a harmadik rész elébe.

2018.02.04 Adepto

A trilógia abszolút leggyengébbje. Nekem csalódás volt az üdítően csavaros, elegáns és "tiszta" első rész után. Katyvaszos és semmi újat nem hoz, habár azért 1-2 jelenet nem rossz, de ennyi.

2015.02.15 Mano35

A sztori nem túl nagy, elég sablonos. Viszont pörgős, cselekményekkel teli. Egyszer meg lehet nézni.

2016.06.29 Gríz

George Clooneynak és Brad Pittnek is borzasztóan jól áll a simlis, ravasz és cseles, de veszettül jellemes bűnöző szerepe, akik egész egyszerűen annyira zseniálisak és profik, hogy rájuk tulajdonképpen semmilyen törvény, sem morális, sem jogi, nem vo... Több

2015.03.31 trngr

A kezdeti lendület után lapos történet a 3. részt teljesen szükségtelen volt már megrendezni. Ez még úgy-ahogy elment, de az első részhez már ez sem ért fel, hiába a neves szereplőgárda.

2015.10.04 Jeve

Szép férfiak, szép nők, pénz, akció, mindenki annyira laza és jópofa, hogy nem értem, hogy maradnak egyben, plusz egy teljes mértékben hihetetlen, bonyolult és csavaros rablás - amiben természetesen a rablók a jófiúk, hát kérem, tökéletes hollywoodi ... Több

2015.04.01 santa3991

Azon ritka esetek egyike, amikor (véleményem szerint) a második rész a legjobb a trilógiából. A rablások, a sejtetések elképesztően izgalmassá teszik a filmet.