Ozark

Ozark

2024.05.15 Se3.14

Csalódás

A különböző oldalakon kapott pontszámokat és kritikákat látva többet vártam a sorozattól. A második évad felénél abbahagytam egy időre, de végül csak végignéztem. Hiba volt folytatni. Unalmas, önismétlő, hiteltelen. Tele egysíkú karakterekkel, sablon megoldásokkal, műbalhékkal, feleslegesen túlbonyolított konfliktusokkal. A Snell család úgy, ahogy van egy vicc. A színészi játék dicséretét nem is értem! Minden szereplőnek kb. 2 „arca van”, és ezt váltogatja. Ez nem színjátszás. (Kivétel talán Julia Garner és Charlie Tahan – náluk beszélhetünk színészi teljesítményről!). Kis túlzással nincs egyetlen szimpatikus karakter sem a sorozatban, akiért szurkolni lehetne. Egyik karakter halála sem okoz szemernyi szomorúságot sem. Ez egy gyenge mese. De legalább megpróbálták korrekten lezárni, amire plusz négy részt szántak az utolsó évadban. Nagyon messze van minőségben a Breaking Badtől, amihez hasonlítani akarják sokan. 6/10.

2022.01.31 jakedave

Leült

A harmadik évad felénél elvesztettek, pedig az első évad tökéletes volt.

2018.01.26 Hondati

Kíváló sorozat! Remek párbeszédek érdekes színvilág.Lebilincselő sztori.A fotelhoz ragaszt! Várom a folytatást! A második évad sem okozott csalódást de vesztett a lendületéből.Kicsit langyosabb lett de megszerettem a szereplőket így kíváncsian várom... Több

2023.12.22 Robinson76

A pénzmosó apuka

Főhősünk a családja anyagi biztonsága érdekében illegális munkát végez, amelynek során önmagát is igazolni kívánja. Mindezt izgalmasan és erős légkört megteremtve teszi a sorozat. Az egyre bonyolódó cselekmények valósággal nézetik magukat, és kíváncsian várja a néző, hogyan keverednek ki a szereplők a slamasztikából. A környezet telitalálatnak bizonyult, és a fényképezés is magával ragadó, ugyanakkor bár tudatosság van benne, de néha már-már nyomasztó a táj. Messze nem hibátlan a sorozat, mert vannak benne logikátlanságok, és időnként lassú, sőt kissé vontatott is. Mindent összevetve elismerem, hogy a műfajában erős darab lett az Ozark, de számomra ennél nem volt képes igazán több lenni.

2024.04.16 trixxy

Szuper sorozat, fordulatos, izgalmas, remek szereplőkkel. A főszereplő lány engem mondjuk határozottan idegesít, de tuti ez volt a koncepció, úgyhogy célba talált. Ajánlom mindenkinek!

2023.04.19 MP170506

Nekem nagyon tetszett. Mindig tudtak csavarni egyet a szálakon. Jó színészekkel, izgalommal fűszerezett sorozat.

2020.05.01 Ildikó Bacskai

Eleinte fárasztott a szokásos maffiás keménykedés, pláne, hogy valahogy mostanában sok ilyen filmet sikerült nézni, de a második évadnál már elkapott a szokásos érzés, ahogy várja az ember a következő részt. Izgalmas történet, szuper színészek és szé... Több

Totál szívás
Hajsza
2013

2022.08.19 Barta Attila

Megér egy misét! :-)

Nem egy akciódús, de ezt eltekintve izgalmas, szórakoztató, néhol még vicces is! A negyedik évad végefelé járunk, de egy teljesen nézhető sorozat!

2024.01.28 gyöngyi403895

Briliáns sorozat, aminek ütős mondanivalója van. Most, hogy vége, egyetlen gond van: magas a mérce, és nem találok ehhez fogható sorozatot.

2022.05.01 nonika54

Ozark❤️