Paddington

Paddington

2016.04.30 mrfaktor

Kellemes kis családi film egy mackóról, akit befogad egy londoni család, és akit gyerekükként nevelnek tovább. A mackó megjelenítése nagyon élethűre sikeredett, ahogy a Nicole Kidman alakította gonosz is teljesen hiteles.Nagyszerű szórakozás.

2015.05.02 smith

5/4-re értékeltem. Nem egy top mese és nem egy top vígjáték, de nagyon jó szórakozást nyújt a családi kategóriában. Szülőkkel néztük, és nagyon sokat nevetett rajta mindenki. Igaz szükséges hozzá az is, hogy tudd könnyeden venni a témát.

2015.11.12 Adell89

Jó kis családi film,jól megválogatott szereplőkkel remekül megrendezve. A több szálon futó történet is elég izgalmakat hoz a film folyamán és a történet is aranyos. Voltak részek amik kicsit unalmasak de a gyerekeknek tetszett. :)

2015.06.30 drsolomon

Nagy élményt nyújtott a film, tökéletes a szereplőgárda, nagyon jók a karakterek, és hihetetlen jó maga a történet is. Gyereknek, felnőttnek egyaránt ajánlom.

2015.06.18 ElfRider

Aranyos kis történet. Nem vagyok híve ennek, hogy az animációt keverjük az előszereplős részekkel, de ennél a mesénél viszonylag jól működik. Megfelelő a humora. Az eleje tetszett legjobban, amikor a medvék saját kis világát mutatták be, kár hogy nem végig olyan volt.

2017.03.01 Zenta

Igazán aranyos és szórakoztató film, amely egészen a legkisebb korosztálynak is jószívvel ajánlható. Jó a humora, nagyon jól lehet rajta szórakozni. Összességében egy remek, minden részletében angol családi film, ami kicsiknek és nagyoknak egyaránt tetszeni fog.

2016.07.24 Igob1

Az egyik legrosszabb feldolgozás, film amit eddig láttam. Pedig az előzetese alapján aranyosnak tűnt. Még jó hogy nem moziban néztük meg. Az lett volna csak az igazi bukás. Az a legnagyobb baja hogy nem igazán van története egyáltalán. Az animáció meg elég gyér.

2015.06.29 macikutya

Aranyos kis családi film, először el sem hittem, hogy Paddington, a medve főszerepet kap, persze az tény, hogy szerves része a brit popkultúrának. Éppen ezért, természetesen óriási várakozás övezte eme közkedvelt figura első egész estés próbálkozását... Több

2015.06.30 bigi

Paul King egy gyerekeknek szóló családi vígjátékot készített, amely Angliában egy népszerű mese alapján készült, és úgy látszik, hogy itthon is igen nagy népszerűségnek örvendett. a lényeg az, hogy egy rendkívül szórakoztató kis filmet láttam, amelye... Több

2016.02.02 Kandurbaba

Aranyos, kellemes kis családi film, ami az egész családnak igazi élmény lehet. Kikapcsolt, kellemes szórakozást nyújtott. Akár többször is nézhető,jókedvre derítő!

2015.12.04 somoha

Édes, kedves mesefilm. Szórakoztató, de mégsem nyálas, mint sok hasonló társa. Élvezhető gyereknek felnőttnek egyaránt. A szinkron is jól sikerült, összességében egy aranyos kis film.

2015.02.17 kamivagyok

Aranyos kis mackó, aranyos kis történet. Kellőképp vicces, eltalált kis film. Javallt megnézni.

2015.01.25 andy07

Nagyon bájos, rengeteg humor van benne. Mindenkinek ajánlom egyszer nézze meg! :)

2015.02.28 csokiii

Aranyos kis film, sokkal jobb, mint a Paddingtonról szóló rajzfilmek. Izgalmas és vicces, mindenkinek ajánlom!