Paddington

Paddington

2015.02.09 ganna

Humoros, igényes film, komplett, érdekes, a figyelmet végig fenntartó történettel.Igazi családi kiapcsolódás. Az 5 éves kisfiam is nagyon élvezte, szeretné a könyvet is.

2015.03.14 LionScot

Nagyon jól sikerült aranyos kis film!! Nagyon meglepődtem mikor megláttam Peter Capaldit!! Nekem tetszett!! Ajánlom minden korosztálynak!!

2015.02.22 danialves

Hiába a jó arányérzék, sablonossága és egyszerűsége miatt a Paddington egyáltalán nem az a fajta felnőttként is utánozhatatlan élménnyel kecsegtető mese, mint a Pixar-klasszikusok vagy az Így neveld a sárkányodat. De ha azt nézzük, hogy egy olyan csa... Több

2015.01.25 dj.piszu

Aranyos kis családi film

2015.01.23 mozimániás1992

annyira édes történet, a látvány világ, a maci kinézete aprólékos, szép munka, nagyon tetszett, kellemes kikapcsolódás.

2015.01.22 zayin

Nagyon tetszetős film. Egyik kedvencem lett .

2015.02.21 Vica

Tipikus családi film. Vannak benne sokáig emlegethető, nagyon vicces jelenetek, és az egésznek van egyfajta feelgood hangulata. Nekem nem lett klasszikus a film, főleg a film végét éreztem kicsit összecsapottnak, de a sok ismerős londoni helyszín és a cuki medvebocs miatt biztos többször is megfogom még nézni. :)

2015.02.15 FEZS

Nagyon aranyos benne a maci .Vicces az amikor Peddington kalamajkába keveredik. Kellemes családi vígjáték, a legjobb fajtából, minden korosztálynak.

2015.01.28 Ágnes

Nagyon szép, családias, vicces film lett! Ajánlom mindenkinek.

2015.01.26 devil33333

Elég vicces kis film!! Családoknak mindenképp ajánlom, mert sokkal viccesebb együtt nézni

2016.02.21 Domino

Nagyon jól sikerült, azonnal klasszikussá lépett elő a szemeben, biztos vagyok abban, hogy ezt a filmet nem fogjuk hamar elfelejteni. Az aranyos gyenge kifejezés erre a filmre, de nem tudok jobbat. A szereposztás is jól el lett találva. Mindegy, hogy az ember hány éves, biztos vagyok benne, hogy mindenkinek tetszeni fog ez a film.

2016.01.18 Fintil

Igényesen megvalósított és látványos feldolgozása Paddington, a mackó kalandos történetének. Bár a film nyilván a kicsiknek készült néhány jelenet túl félelmetes a legkisebbeknek, főleg az érzékenyebb lelkű gyerkőcöknek. A film nem marad hű a könyvhö... Több