Pocahontas

Pocahontas

2019.03.16 Vágottszemű

Nekem a többi Disney film jobban tetszett. Ez se volt rossz, de jobb is lehetett volna. Lehet, hogy csak nekem nem jött be a film, de egyszer megéri megnézni.

2017.02.19 clay00

Az indián kultúrát kedvelőknek kötelező mese. Vad, harcos lány története,aki békében a természettel. Ha jól tudom igaz történeten alapul, talán emiatt sem olyan elrugaszkodott.

2017.10.22 veresszsoltika

Kellemes, érzelem dús, nem csak gyerekeknek, de felnőtteknek is nagyon jó kikapcsolódás, szép történet, megindító jelenetek. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2017.07.04 gerda

Gyerekkorom egyik legjobb meséje, érdemes megnézni, attól függetlenül is hogy régebbi mesének számít. A népek közötti különbségeket jól bemutatja és feltárja.

2017.05.22 NLHF

Gyerekkori kedvencem. Bármikor újra tudnám nézni. Gyönyörű szerelmi története egy indiánnak és egy telepesnek. Kicsit szomorú a vége, de így tökéletes. És mint a legtöbb Disney mesében a dalok csodaszépek.

2015.01.31 sanyika

Nagyon gyönyörű szép ebbe a mesébe Pocahontas és a szerelmesek ahogy megismerkednek és egymásba szeretnek egy látásra. Imádtam, gyerekként mindig ezt néztem

2015.01.26 Ata

Nagyon szép mese, de a második része minden illúziót lerombolt a szememben, amikor az új pasiját választotta a halottnak hitt, de mégis élő szerelme helyett

Az oroszlánkirály
1988
Tarzan
1999

2015.02.13 eni20121004

Szerintem az egyik legszívhezszólóbb Disney mese. Ami megfogott benne főleg a zene, a szereplők ábrázolása és az, hogy nagyon megható, nem happy end lett a vége.

2019.06.03 gyjudit

Nem öregedett jól. Már kis koromban sem szerettem, de amikor megismertem az igazi Pocahontas történetét egyenesen taszítani kezdett. Persze, mese, gyermekeknek, csak nem lehet olyan sötét... Azonban, nem lett volna muszáj egyáltalán mesét készíteni róla, ha az ezzel jár.

2016.01.19 OrSi

Nagy kedvenc nálunk ez a mese. Nekem messze az egyik legkedvesebb Disney történetem, szerintem baromi aranyos, és az egyik legjobb zenéje van mondjuk a Herkules mellett. Arról nem is beszélve, hogy a mosómedve és a kutya irtó cukik, és ezt a filmet l... Több

2014.11.09 FunBoi

Édes kis film, mondjuk szomorú belegondolni, hogy egyrészt az egész szép szerelmi történetet a második részben (miért kell minden jó disney mesének egy második rész?! Oroszlánkirály 2.? Mulan 2.? Miért? Miért?), meg másrészt, hogy a valóságban ez egy... Több