Roger nyúl a pácban

Who Framed Roger Rabbit

2016.05.18 wooderman

Nagyon-nagyon régi, Izgalmakkal teli film. De nem hétköznapi alkotás. Itt a filmbe rajzfilm figurákat kevertek. Nem láttam még ehhez fogható zseniálisan kiötlött történetet.Csillagos ötös a kiötlőjének.!

2018.02.11 zsani

Gyerekkoromban rengetegszer megnéztem ezt mesét, és a mai napig kedves emlékeket idéz fel. nagyon kedves kis történet. És a szereplőket is egytől egyig imádom.

2015.06.30 Enccso

Nagyon tetszik benne, hogy vegyítik az élő szereplőket a rajzfilmfigurákkal, ezen kívül nagyon szellemes, tele van hatalmas poénokkal, van benne izgalom is, de maga a filmnek az egész hangulata az amibe beleszerettem.

2016.07.24 Igob1

Eredeti film és rajzfilmkeverék. Ilyen stílusú keverékben, mixben ez a film volt az első amit láttam. Jól egyensúlyoz a film és a rajzfilm között. Igen vicces és egyben sexy is a karakterek miatt. Inkább felnőttfilm ez a története és a képi világa miatt. A zeneszámok mennyeiek benne.

2019.05.12 alkonyfeny

CGI hol vaaaaagy? Várj, nem is kell!

A történet megvalósulása egy olyan alternatív valóságban játszódik, amin minden gyerek átmegy. Képzelt barátok, akik a filmvászonról lelépnek, és velünk játszanak / élnek. 30 évvel ezelőtt nem létezett CGI, így a mostani szemnek olykor furcsa lehet, ahogy a firka karakterek mozognak, vagy ahogy az élő szereplők hozzájuk érnek, de kifejezetten jól sikerült, nem véletlen kapott Oscar-t a Legjobb vizuális effektusok kategóriában is! Ha most retró feeling keretében leülünk, akkor is inkább nekünk felnőtteknek szól, mert a gyerekeknek ijesztő lehet a Christopher Lloyd által megformált gonosz.

2015.07.02 RókaÚr

A film tele van klasszikus rajzfilmes poénokkal, amiket vagy szeret az ember, vagy unalmasnak találja, én az előbbi kategóriába tartozok. Bizonyos értelemben egysíkú az egész, mert már első látásra tudja az ember, hogy melyik karakter melyik oldalon ... Több

2014.11.01 Attila

A Roger nyúl a pácban nem az első animációt is használó produkció, de úttörő a maga nemében. Robert Zemeckis és a producerek nagy vállalkozásba kezdtek, hiszen amikor a film készült, még nem volt adott a mai digitális technológia. A mesevilág, amiből... Több