Daniel

Ser du månen, Daniel

2023.06.13 Fikatours_blogger

Kiváló rendezéssel és remek alakításokkal elérték, hogy tökéletesen át tudjuk élni akár az áldozat, akár az otthoniak szenvedését. Viszont úgy érzem, a két és negyedórás hossz inkább elvesz a drámai ívből, mivel türelmetlenné teszi a nézőt.

2019.10.04 Sniper

Igazi remekmű ez a film, hidegrázósan jó lett. Hitelesen hat a történet, erősek a karakterek, különösen a főszereplőt alakító Esben Smed nyújt remek alakítást, de Berthelsen is nagyszerű. Negatívumot nem is tudnék kiemelni, tökéletes.

2020.01.16 bob.007

Azt hiszem, hogy egy ilyen markáns hangvételű, mégis mély drámára már nagyon rég szükségem volt. Még órákkal később is kattogott rajta az agyam, és ezt manapság nagyon kevés film tudja elérni. Imádtam!

2020.06.26 Ricsike510

Na, ez az a film, aminek nagyobb figyelmet kell kapnia. Hihetetlenül jól összeszedett, jól megírt és nagyon eredeti történet. Az biztos, hogy még jó néhányszor meg fogom nézni. Nem egyszernézős, az biztos!

2020.03.24 SztarkTóni

Túszdrámát ennél jobban nem is lehetne filmre vinni, határozottan ez az egyik legjobb film, amivel valaha találkoztam. A foglyok szenvedése, a család harca, a remény és a méltóság megőrzéséért folytatott küzdelem mind nagyszerűen jelenik meg, , látszik, hogy mindenki próbálta a maximumot kihozni magából.

2021.11.02 Koppány Horváth

A LEGJOBB film, amit VALAHA láttam!!!!! Kár, hogy még mindig, ennyi idővel a mozi után is ELÉRHETETLEN online, feliratosan... :( :(