A lény 4.

A lény 4.

Species: The Awakening

Miranda Hollandert, a csendes életet élő tudóst egy nap meztelenül, önkívületi állapotban találják - kollégáival valamilyen ismeretlen lény végzett. A nő megtudja, hogy ő is egy kísérlet része, s idővel teste fölött kezdi átvenni az uralmat az idegen 'lény'. A… Több

Rendező: Nick Lyon

A lény  (1995)

Helena Mattsson
Marlene Favela

2022.03.31 Kóborló Nézhetetlen

Ne pazarold az idődet a megtekintésére

Nagy kedvvel kezdtem bele A lény-szériába, merthogy kimondottan kedveltem az első részét, de talán még mondani sem tudnék még egy olyan horrorszériát, ami a kimondottan jó első része után ekkora lejtmenetbe kapcsolt volna. Azt gondoltam, hogy a kimon... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Ez a sorozat részenként romlik még két rész és már csillagot sem tudnék adni, rá de ha valaki képes volt végigülni az előző részt az ebben sem fog csalódni, és legalább jó a csaj benne ;)

2016.08.01 Ronin

Nem igazán fogott meg a film. Mondhatni untam. Olyan sémák szerint felépített volt, mint az elődei. Emiatt nem is fejeztem be.

2014.12.15 Tom

Semmit nem találtam ebben a negyedik epizódban, ami az előzőek sikereihez, különlegességeihez tartoztak volna. Ez a leggyengébb rész. Nem kellett volna folytatni a szériát.

A filmbéli Azura karakterét alakító Marlene Favela színésznőnek ez volt a debütáló filmje.Szerző: Kóborló

A rajongók nagyon nem örültek, amikor a harmadik részben nem alkalmazták a svájci származású H.R. Giger (1940-2014) idegen lényt érintő elképzeléseit. Emiatt a film producerei a negyedik részben újra alkalmazták a H.R. Giger által megtervezett idegen lény kinézetét a filmben.Szerző: Kóborló

Ebben a részben már egy cameo erejéig sem tér vissza Natasha Henstridge színésznő, aki szerepelt az eddigi három részben.Szerző: Kóborló

A filmet 2007. szeptember 29-én mutatták be az amerikai Sci-Fi tévécsatornán, majd 2007. október 2-án elérhetővé vált DVD-n.Szerző: Kóborló