A méhész

The Beekeeper

2024.02.04 I3rYcE

Egyszemélyes hadsereg

Jason Statham akciójelenetein kívűl semmi értékelhető nincs a filmben. Talán 1-2 vicces jelenet. A többi karakter értékelhetetlen.

2024.01.17 bajkaizoltan

Moziban néztem, nem volt vészes. Egy kicsit durván indít.

2024.03.31 latla

Meg tudtam nézni, kikapcsolódásnak jó, néha még izgultam is.

2024.02.07 Renáta402290

Nem tudom, ez mi akart lenni, de egy hatalmas katyvasz lett, ahol a sok következetlenség miatt még csak a főszereplőnek se tudtam szorítani. Csontig lerágott bugyuta karakterek, semmi egyediség vagy, ami kis színt vinne a filmbe. Nem bírtam végignézni, rettenet gyenge.

2024.02.11 ati02

Egy igazán dühös emberre...

...vagy inkább pillangóhatásra emlékeztet, miszerint „egy pillangó egyetlen szárnycsapása a Föld egyik oldalán tornádót idézhet elő a másikon”, és tényleg tornádót hozott. Szikár feszültsége, ami bosszúja nyers brutalitásával és a hideg cinizmussal nagyon jól áll neki. Egy olyan ember bosszúját néztünk végig, akinél az utolsó szálat is elvágták, feszült, kiválóan levezényelt, brutális leszámolás, ahol tényleg senki sincs biztonságban! Mindenkinek bátran ajánlom!

2024.01.12 Tibor

Olyan könnyű lenne egyszerűen csak lehúzni ezt a filme, de szerintem fölösleges. Az akciót, amit már az előzetesben is ígér, megkapjuk. Nincs is vele semmi gond. A történet meg persze gagyi, ahogy van, de ettől függetlenül még így is nézhetőnek mondanám, köszönhetően a "stabli" alakításoknak".

2024.02.08 István400340

Nem uncsi már

Nem unalmas már ez a megbosszulom, és mindenkit leverek minimális sérüléssel forgatókönyv? Jason Stathamet bírom, és szerintem csak miatta nem lesz mínuszos a film. Többet vártam.

2024.01.11 luksa10

Ez egy szórakoztató film, bármennyire is igyekszik valami valós drámát vinni a történetében. Az már ugyanis az elején elvérzik. Marad Statham "ámokfutása" a rosszfiúkkal szemben, ami működik is.

2024.01.29 Gyulus61

Láttam. Szuper jó!