A gyűlölet, amit adtál

The Hate U Give

2024.02.21 Noémi387311

Hosszúra nyújtott, igaz történet

Maga a történet apropója szomorú, de mivel rendkívül hosszú a film, számomra kicsit unalmassá tette... Feketékről szól? Fehérekről? Igazságról? Rendőrökről? bűnözőkről? A család ereje megható, emiatt kapta tőlem a film a 4 csillagot.

2019.02.12 indingo

Nem egyszerű történet, főleg annak tényében, hogy megtörtént eseményeken alapszik. Megrázó film, remek alakításokkal. Picit lehetett volna rövidebb.

2019.12.30 TomÁcs

Nagyon erős a film története, de valahogy van/volt bennem egy kettősség miközben néztem. Hihetetlen hogy mire képes a gyűlölet, de valahogy a vége nekem nem volt valóságszerű.

2019.10.30 VvV

Nem szeretem, ha egy tini lány áll egy film középpontjában és világmegvető karakternek van ábrázolva.

2020.09.17 Lonka

Tömény volt a film. Mit ér egy fiatal élete? Megrázóak voltak az események, szomorú történetet mesél el a film.

2019.02.18 Timcsi

Eléggé amerikai és nagyon az érzéseinkre próbál hatni, ami nem tetszik. A története, mondanivaló jó, de a megvalósításban vannak hibák.

2019.04.22 petraszab

Maga az alapsztori megtörtént eseményeket dolgoz fel. Nem egy hétköznapi tinivígjáték, az biztos, érdemes adni neki egy esélyt.

2019.03.06 Milanman

Tupac örök!

Nem könnyű vállalkozás, amikor egy művész a társadalmi igazságtalanságok, a felszínen és a felszín alatt megbújó gyűlölet ellen próbál állásfoglalást tenni aktuális művében. A film azonban remek alapanyag erre és ez még akkor is igaz, ha valóban egés... Teljes kritika

2019.02.23 Deniel

Először is, ez egy Gran Canyon méretű pc (political correctness) alapú film. Ez még nem is lenne nagy gond a részemről, mert van némi mondanivalója, ami nem mellesleg elég kényes téma manapság, de ugye ok és okozat és ezt azért igen csak hosszan leh... Több

2019.02.14 Amanda

Igazán remek kis film nagyszerű színészi alakításokkal. A történet maga nagyon is elgondolkodtató lehet a mindennapi életben. Érdemes megnézni.