Spongyabob: Ki a vízből!

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2022.10.27 Interfectorem Sabnock

Jól van az!

Ahogy van, úgy van jól. SpongyaBob örök, és mára már klasszikus! Lássuk, én mit láttam? Bevallom őszintén, kezdetben értetlenül álltam a dolog előtt. Aztán rájöttem, hogy egy hangos szavam nem lehet, hiszen a nyolcvanas években egy zöld színű, piros-... Teljes kritika

2015.07.15 dulkap

Régen nagyon bírtam a sorozatot és az előző mozifilm is zseniális lett. Itt már kicsit untam a dolgot, bár voltak benne vicces jelenetek is. Talán a múltért, meg, hogy más a célközönség megbocsájtóbb vagyok vele.

2016.05.28 Orosz István

A sorozat sikeréhez képest nagyon gyenge. Az első mozifilm ennél sokkal jobb volt. Volt benne egy két jó poén. A történet nagyon gyenge sablonos, semmi csavar. Nagyon gyenge lett.

2016.10.10 hell.l

A sorozat az nagyon jó, viszont ez a film nem hozta meg a vele szemben felállított elvárásaimat. Megnézni megnézhető, de nem hasonlítható össze a sorozat egyik epizódjával sem.

2016.04.19 szoljhozzam

Spongya Bob és a többi karakter is nagyon vicces és szerethető az alaptörténet egyszerű, de élvezhető. Rákuram és Csigusz a kedvenc. Egy nyávogó vízicsiga. Kiváló ötlet! :) A pénzéhes rák se kutya.

2016.03.24 Ragemarci

Ez a spongya addig jó amíg ki nem jönnek a vízből, a szuperhősös dolog már erőltetett ponyva.

2015.06.18 szd91

Nagyon vártam, de sajnos borzalmas lett. imádom a rajzfilmsorozatot. Az első mozi jó is volt, de ez a 3d-s, élő szereplős zagyvaság. Hát nagyot csalódtam, ráadásul dögunalom volt. Néha kár erőltetni az új dolgokat.

2015.03.31 Brigusz724

Klassz volt a film, bár a mozi közben rápillantottam az órámra, és még fél óra volt vissza és még nem voltak kint a vízből, kezdtem egy picit akkor aggódni. De sikerült megmenteni a herkentyűburger receptjét a kalóztól. Szóval teljes happy end. Amúgy pár poént, amit az előzetesekben mutattak a filmből kihagytak.

2018.02.11 zsani

Nagyon szeretem a sorozatot, és valami hasonló minőségre számítottam, de sajnos csalódnom kellett. Nem igazán volt élvezhető. Egyszer meg lehet nézni.

2015.07.26 one1970

Miután az ember Spongyabobon nőtt fel,ez a film rémgyenge volt. Sajnos már egy rajzfilmet sem tudok úgy élvezni mint régen,csak a Spongyabobot,de ez a film még őt is elviselhetetlenné tette :( Szerintem a sztori is gyenge volt: minden 3. rész Plankto... Több

2015.06.05 Tomi

Nem vagyok egy nagy SpongyaBob rajongó de ez a film egész jól sikerült annak ellenére hogy voltak jelenetek amivel agyat lehetne mosni. Lehet rajta nevetni aki kedveli a Spongyát annak kimondottan tetszeni fog :)

2015.05.28 superxaba

Jó választás annak, aki szerette a rajzfilm-sorozatot és nincsenek nagy elvárásai a sztorit és a fordulatokat illetően. Aki a tévésorozatot nem kedvelte, annak nem ajánlott, ettől nem fogja megszeretni!

2015.11.02 sztankobazsi

Kicsit csalódtam. A bemutatóban végig a 3D-s animációs jeleneteket mutattak, holott ez a filmből kb. 20 perc. Jórészt a szokásos, sima rajzfilm formátumban megy a történet, ami nem feltétlen baj, de nem ezt vártam. A poénok erőltetettek, igaz van benn 1-2 jó is.

2016.05.10 deneslau

Csalódás volt a film, mert habár egész jól indul , mégis a közepétől kezdve egyre inkább ment lefele a színvonal. a poénok is gyengébbek, és mintha ezúttal elveszett volna a korábban annyira szeretett gyerekes báj. Közepes kategória.