Titanic

Titanic

2022.01.30 Filmimado

Hihetetlen, hogy Cameron több mint 3 órán keresztül képes fenntartani az ember figyelmét. Valakik szerint még így is unalmas, de én ezzel nem értek egyet. Szerintem ez egy nagyszerű film: teljesen olyan, mintha tényleg az óceánon lennénk, a látványvi... Több

2018.03.30 szucszoli

Szerintem ez egy elnagyolt nyálfilm

Ha kettéválasztom a Titanic két műfaját, a katasztrófa és a romantikus zsánerét, akkor ezt látjuk, hogy a Titanic egyikben sem alkot egy erős koncepciót. Lényegében ezt a filmet ízekre lehet szedni, mert egy patikamérlegen kiméricskélt hálivúdi méze... Teljes kritika

2021.05.31 Kósa Bence

1912.04.15.

Ez a dátum az egyik legemlékezetesebb. A Titanic első és egyben utolsó útja. Ezen a napon született Kim Ir Szen. Ha van összefüggés... James Cameron szinte tökéletesen nyúlt a témához. Persze, hogy vannak itt-ott eltérések, de ez ne befolyásolja az élményt! Jack nevű személy pl. nem tartózkodott a fedélzeten, de ez csak belekötés.

2022.08.04 Reitman

A stabil zéró giccs! Nehéz jó filmet csinálni, tudom jól, de ennyire gyengét is! Ja, ha legalább élethűen ábrázolná a katasztrófát, mint sok más művészileg gyenge film, akkor legalább azért érdemes lenne megnézni. Szerintem Radics Petinek kéne a gépére rányomni, és kizsarolni tőle egy jó kis szinkront.

2016.02.04 Adepto

Igaz, hogy a film szerelmi szála kitalált, de a valós történelmi alap, a dalok, a szereplők és a látvány igazán magával ragadóvá teszi. Tudom, hogy vannak olyanok, akik csípőből utálják és olyanok is, akik látták és nem tetszett nekik, de utóbbit leg... Több

2016.10.22 vivikejencikelara

Nagyon sokat jelent ez a film. Ezzel tanultam meg mi az igazi szerelem. Nagyon megható, mély érzelmekkel fűtött film. Az erotikus jelenet nagyon "izzasztó". Egy szerelmet vontat fel a film miközben egy hatalmas tragédia történik. Lenyűgöző, rengetegszer láttam.

2024.02.07 Schumy1

Egy alapmű! Amúgy is szeretem a katasztrófafilmeket, és a Titanic ezen is túlmutat. Jó színészek, jó vágás, jó hang, kell ennél több? Filmzene zseniális, sokszor hallgatom. Akárhányszor megnézem, mindig megkönnyezem.

2017.01.26 Olivér Rózsa

Zseniális film. Nem hiába lett ilyen híres a közönségnél és a kritikusoknál egyaránt. Nem tudom pontosan mennyit de jó pár Oscart megnyert és meg is érdemli. Aki nem látta annak kötelező megnézni!

2017.01.20 Gábor Rózsa

Ez a film nem hiába volt sokáig a legnagyobb bevételt hozó film. Nagyon nagy és hatásos film. Mindent megad, amit egy filmnek meg kell adnia. Egy nagyon kicsit erőltetett az idős hölgy elmesélős keret storyja. De ez csak személyes. Egyébként a történet a szereplőkkel együtt nagyon megkapó.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon szeretem a történelmi filmeket. Bár ez inkább romantikus film, mégis rengeteget megtudtunk a katasztrófa körülményeiről.

2015.11.01 Niki18

Ezt a filmet már nagyon sokszor megnéztem és kb. ugyanolyan sokszor meg is fogom, mert megunhatatlan. Annyira szép és megható film, hogy egyik kedvencem.

2015.11.20 irongozu

Szerintem ennek a filmnek a zenéje a legjobb. Számomra egy kicsit vontatott a történet.

2015.05.26 zsanett0820

11 éves voltam, amikor moziban ment ez a film, és szerencsére láttam én is. Azt hiszem, hogy az Oroszlánkirály után ez volt a második film, amit moziban láttam. :) Bár kislányként a szerelmi szál nem teljesen jött át, a hajó története már annál inkáb... Több

2016.10.24 jencike1985

Gyönyörű zenék, jó színészek és érzelmek. A titanic egy csodálatos film amit mindenkinek látnia kell. Egyszerűen sosem felejthetővé teszi a csodálatos vörös hajú hölgyemény. Mindenféleképpen 5 csillag!