Tor-túra

Tor-túra

Are We There Yet?

Nick, aki utálja a gyerekeket, most alaposan kifogta. Bomlana Suzanne-ért, de a nõnek van két rosszcsont kölke, akik megesküdtek arra, hogy minden hódolónak elveszik a kedvét - még az élettõl is. Nicket azonban nem az a fajta, aki könnyedén feladja. Mikor karácsony másnapján Suzanne-nak sürgõsen Vancouverbe kell utaznia, a hõs szerelmes felajánlja, hogy elkíséri a srácokat Kanadába. A két csemete természetesen mindent megtesz azért, hogy Nick elbukja a küldetést, õ azonban összeszorított fogakkal tűri a megpróbáltatásokat: csak azért is eljutnak Vancouverbe.

Rendező: Brian Levant
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.07.27.

Tor-túra 2.  (2007)

2024.04.29 Krisz

Anno HBO-n százszor láttam. Mivel százszor lenyomták. Többször néztem meg, mint kellett volna. Amúgy el lehet vele lenni, de nem egy nagy cucc.

2019.07.28 Norbert93

Úgy néz ki az ex-gangsta rappernek mindegy milyen szerepet ajánlanak fel elfogadja, legyen az bármennyire is idegen attól amit énekesként letett az asztalra. De a poénos az az egészben, hogy ez a helyzetbe kényszerített pótfater nem is áll neki olyan... Több

2020.11.12 Félix

Ice Cube, nice to meet you

Én most ismertem meg a főszereplőt. Mégis, miután megnéztem, feljegyeztem a legjobb színészek listámra Ice Cube-ot. A filmnek jó a sztorija, én nagyon-nagyon jól tudok szórakozni azokon a filmeken, amelyekben gyerekek járnak túl a felnőttek eszén. A zene, amit a csaj énekelt, az is jó volt, vagy mikor a gyerekek megtámadták hősünket. Aki szintén szereti az ilyesmit, annak is ugyanúgy tetszeni fog, mint nekem.

2015.06.03 Akodako

Ice Cube-tól körülbelül ezt vártam. Túl sok nyomot nem hagy, de azért élvezhető, szórakoztató vígjáték. Pörgős, vicces, de kicsit sablonos. Közepes, egyszer nézhető.