Vesztesek bosszúja

The Losers

2022.10.03 JRD

Szórakoztató, stílustalan, amolyan tipik akciófilm. Szórakozásnak megfelel egy sz@r nap után, hiszen van benne látványos robbantgatás, némi lámúr, egy-egy poén is akad. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2016.08.07 mamiéstöti2

A film eléggé jellemtelenre sikeredett. Izgalmas volt, ötletes, néhol szórakoztató, de nem érzem azt, hogy egy jó filmet láttam. A szereposztás elég lapos volt.

2021.10.08 Képkockák

Az tényleg Amerika Kapitány?

A The Losers - Vesztesek Bosszúja még akkor készült, mikor Chris Evans nem arról volt híres, hogy ő Amerika Kapitány (1 évvel később jelent meg a film). Valamint Idris Elba neve is fémjelezte a minőségibb akciófilmeket (ebben az évben jelent meg a T... Teljes kritika

2022.09.28 Erik Csok

Jó kis akciófilm.Nemrég tudtam meg, hogy képregényből készült film, és szerintem a jobbik fajtába tartozik. Nekem tetszett, nagyon jó kis film, időtöltésnek tökéletes, jó a sztorija, és a karakterek. 4 csillagot simán megér.

2016.08.02 VFTS

Az alap ötlet jó, a megvalósítás annál inkább nem. Ebből azért sokkal többet is ki lehetett volna hozni, így egy tipikus amerikai akció film lett ész nélküli lövöldözéssel és lényegében semmi történettel.

2015.04.27 mimi

A Vesztesek bosszúja egy elbaltázott lehetőség.Lehetett volna az alapanyagból egy pörgő ritmusú akció mozit készíteni, de a producerek nem nyúltak elég mélyen a zsebükbe.Így a film megmarad egy buta, néhol kifejezetten gagyi Tv film szerűségnek.A tengerentúlon érdemelten bukott.

2015.11.27 SztarkTóni

Elég gyenge film volt, semmi történet, üres poénok, és egy nagy adag lövöldözés és robbantgatás, ami nagyon már nem tudja felkelteni az érdeklődésemet. Pár éve még lehet tetszett volna, bár akkor sem tartottam volna "A listás" filmnek.

2015.03.16 Hitman

Nagyon átlagos film, már-már futószalagon készült akciófilmnek mondanám. Van benne pár jó akciójelenet, de összességében nem dobtam tőle egy hátast. Annyira nem éri meg megnézni, az ember látott már ezer ilyet is, semmi szükség egy újabbra.