X-Men - A kívülállók

X-Men

2016.05.07 hell.l

Az x-men filmek első trilógiájának első és legjobb darabja ez a film. A történet nagyon jó, a karakterek is. Főleg Magneto és Wolverine alakításai a legjobbak. Nagyon jó volt végre látni a mutánsokat filmvásznon.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Látványra egész jó, de minden másban talán az egyik leggyengébb Xmen, nem számítva a 2015+ évek agymenéseit. Mindenki annyira egyszerű és buta benne, mint egy szög. Amennyiben az egész univerzumban gondolkodunk, akkor ez az a rész, ami semmit nem tett hozza a szereplőkhöz. Csak úgy csordogált minden a maga medrében. Kár.

2016.02.12 Balint

Nagyszerű felvezetés, viszont érdemes a feliratos dvd-ét levadászni mert azon megnézhető a hivatalosan nem is létező bővített verzió, bár a bővített jeleneteknél rosszabb a kép ;)

2024.02.24 SzimikeésBéci

Azt nem állítjuk, hogy rossz lett ez a film, de nekünk hiányzott valami plusz, hogy öt csillagot adjunk rá. Talán a szereposztás lehetett volna jobb is.

2018.02.11 zsani

Nagyon szeretem az X-men filmeket. Hugh Jackmannál nem is találhattak volna ideálisabb színészt Logan szerepére. Nagyon jól játssza a szerepét. Imádom.

2016.04.27 ereln

Régen szerettem az x-men filmeket, de valamiért kiábrándultam belőlük miután tavaly láttam az utolsó részt. Nem tudom mi lett, meg nem nézném újra egy részét sem. Az első trilógiát mindenképp érdemes végignézni.

2016.06.11 Mithrel

A legelső X-Men. Remek kezdés. Az ember amint megnézi, rögtön kedvet kap a folytatásokhoz. Én rögtön beleszerettem az egész hangulatába, történetébe, szóval az egész filmbe. Zseniális alkotás remek színészekkel és színésznőkkel, fantasztikus forgatókönyvvel. Mindenkinek ajánlani tudom csak, az egész sorozattal együtt.

2016.09.21 cinderella

Még annak idején a rajzfilmbe szerettem bele és amiatt néztem meg a filmet. Nem csalódtam benne egyáltalán, zseniális film minden tekintetben. Az összes X-Men film közül még mindig ezt tartom a legjobbnak, valahogy ez fogott meg a legjobban.

2015.08.12 Rikudou6

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

2016.04.28 ukla

Elsőnek mikor láttam kicsit fura volt de aztán másodjára már egy kicsit jobban rátudtam hangolni.A szinészeket nagyon eltalálták.A törtênet tele csavarokkal.A zene az nagyon hangulatos.A kedvencem karakterem Rozsomák aki a legkeményebb és leglazább volt benne.

2016.02.07 bviki

Jó film, mint az összes X-men film. Már nem egy mai darab azért de akció jó. Kihozták belőle amit akkor kilehetett. Farkasra sikerült megtalálni a tökéletes színészt.

2015.01.27 sullerb1022

Nekem még ennyi év után is tetszik ez a film. Jól megcsinált alkotás remek színészekkel és remek forgatókönyvvel.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Nagyon jó film, a később készülteknél sokkal jobb.

2017.10.03 Garfbob10

A film, mely a Pókemberrel és a Pengével közösen beindította a képregény filmek iparát. A történet remek és a mai napig aktuális, az effektek nem hatnak gagyinak, és a szereplőket és megfelelően castingolták (bár például Küklopsz, aki a csapat vezetője eléggé háttérbe van szorítva). A mai napig újranézhető.