Őszintén, a film élvezhető, de nem kapjuk fel majd úgy a fejünket, mint az eredeti résznél. A tempó rendben van, humora is van, akció is, de néha úgy éreztem, hogy a forgatókönyv túl sok mindent akar egyszerre: múlt, jövő, új karakterek, és nem mindig ér véget minden fonal. Ugyanakkor Fleischer stílusa hozza azt a laza „lovasos” vibe-ot, amit szerettünk, és a végső csavar tényleg elég menő.
A sorozat eleje ígéretes volt, de aztán leült a történet. A karakterek közötti dinamika nem mindig működött, és a cliffhangerek sem voltak elég erősek ahhoz, hogy fenntartsák az érdeklődésemet.
Jó alakítások, érdekes párbeszédek és helyzetek jellemzik a filmet. Összességében egy teljes mértékben elfogadható produkció, bár teljes egészében szerintem a rendezés kicsit bicebóca.
Vannak hibái a sorozatnak, de nagyon kedvesen és őszintén kezeli a témáit, amitől szerintem továbbra is több, mint nézhető, megkedveltem a karaktereket és szívesen tértem vissza hozzá.
Úgy érzem évadról évadra gyengül sorozat, bár ez nem annyira meredek és kevésbé nyilvánvaló. Mindezek mellett továbbra is képes meglepni, elég sokkoló és így összességében érdemes folytatni.
Nagyon kellemes film, remek karakterekkel, amelyeket bár kevésbé ismert, de nagyon tehetséges színészek alakítanak. Számomra nem is igazán kell több egy jó filmhez.
Azt kell, hogy mondjam, hogy én erősen éreztem hiányosságokat ebben a filmben. Számos kérdés maradt még bennem, amelyekre egyszerűen nem kaptam választ.
Karantén kimaxolva - ha nem is tökéletes, jó látni, hogy akoltó emberek keresik azokat az utakat, amin keresztül elérhetik a közönségüket. Ez mindenképpen figyelemre méltó!
Aranyos film igazi dél-amerikai temperamentummal, amiből szerencsére többször is viccet csinál. Az alkotók szerettek volna egy szórakoztató filmet csinálni, ami sikerült is nekik - abszolút nem veszik komolyan a dolgot, legfeljebb az öniróniát.
Hűha, hát ez igen intenzív élmény volt. Utánanéztem a film hátterének, és már önmagában az megdöbbentő, de amit a rendező kihozott belőle, az még komolyabb. Eléggé a hatása alá kerültem, nem is nagyon találom a szavakat, az mindenesetre biztos, hogy nem láttam még hasonlót. Azt nem tudom eldönteni, hogy ez biztosan előny-e, de a hatás és az atmoszféra tagadhatatlan.
Ennek a filmnek megvannak a hibái, de az egész amúgy annyira bájos és szerethető, hogy az ember könnyen megbocsájtja ezt neki. Én nagyon bírtam - ha többször nem is, egyszer abszolút érdemes megnézni.
Az egész évadot tudtam élvezni elejétől a végéig. Izgalmas a látványvilág, szépek a kosutümök, ami remek kontrasztban áll a sztorival, amiben viszont van kellő mennyiségű csavar.
78 Szemfényvesztők 3. (2025)