A karakterek és Will személyes problémái, illetve harcai nagyon érdekesek továbbra is, a második évad sem okozott egyelőre csalódást. Nem egy filozófiai mestermű, de kikapcsolódásnak tökéletes.
Az első dolog, amire gondoltam, amikor elkezdtem nézni, hogy egész jó. Elég jó a kereszténység és az inkvizíció korának bemutatására. A cselekmény szétszórtnak tűnik és néha úgy érzem, hogy egy szappanoperát nézek. A sorozatban van potenciál, de szerintem a túl sok szerelmi dráma elrontja számomra. Egyes jelenetek kínosak tudnak lenni és feleslegesek a cselekmény szempontjából.
Élveztem. Nem egy mestermű, de szórakoztató. Nem olyan ijesztő, de sok horrort nézek, így lehet, hogy csak megszoktam. A színészi játék nagyszerű. Asa Butterfield mint mindig elbűvölő és minden filmjét érdemes megnézni.
70 A sötétség teremtménye - 2. évad (2024)