Imádtam, hogy a film nem akar nagy drámát csinálni, hanem pont az apró hétköznapokat ragadja meg – a kávé, a dohányzás, a fény, a képek előhívása. Whishaw szövegmondása nagyon finom: nem túl harsány, de minden apró gesztussal érezni, hogy ott van a súlya. Egy kicsit talán lassú, néha már túl sok a részlet, de pont ettől válik meditációvá
Egész durván belenyúltak az eredeti Jurassic Park ikonikus jeleneteibe, de közben iszonyú mozgalmas és jól hajt. Ha fanservice-t akarsz, megkapod – de néha olyan mintha csak checklist lenne.
A történet érdekes, de a kivitelezés hagy kívánnivalót maga után. A feszültség nem mindig működik, és néha túl kiszámítható. A dán miliő viszont különleges hangulatot ad a sorozatnak.
A történet kezdetben ígéretesnek tűnt, de sajnos a közepén elvesztette a lendületét. A karakterek motivációi néha zavarosak voltak, és a cselekmény sem mindig volt következetes.
57 Egy fényképész napja (2025)