Közösség

Vélemény:

 

80 Eastern promises - Gyilkos ígéretek

(2007)

Orosz maffia story Viggo Mortensennel!

 
Erik Csok   2023.12.21 23:17
0

Régóta érdekelt már engem ez a film, és most meg is néztem. És ez a film nekem nagyon bejött! Elsősorban ki szeretném emelni a zenét, ami szerintem nagyon illet a filmbe, volt egy nyomasztó és szomorkás hangulata. Szerintem a történet jól ki van találva, és London mint helyszín is nagyon betalált nálam! Izgalmasnak is izgalmas, és véres film, bár aki ismeri a rendezőt, az már megszokhatta, hogy nem spórol a vérrel a filmjeiben, és ez itt sincs másképp. Vannak elég durva jelenetek, főleg a végén a fürdőszobás jelenet, ami szerintem filmtörténelem, kicsit emlékeztetett a „John Wick” című filmre is. A színészek is jók, Naomi Wattsot én kedvelem, és Vincent Cassellel sincs bajom, ők itt is hozzák a kötelezőt. Az igazi nagyágyú, az viszont Viggo Mortensen, akire ez a karakter szerintem nagyon illet, jól is játszott, bár ha őszinte akarok lenni, én az Oscar-jelölést nem értem, de jól van az úgy! Nem mindenkinek fog tetszeni, mert például véres, és aki nem szerette a rendező eddigi filmjeit, az nagy valószínűséggel ezt sem fogja, de nekem jobban tetszett, mint például a hasonló „Erőszakos múlt” szintén Viggo Mortensennel.