Közösség

Vélemény:

 

71 Hazárdjáték

(2014)

Hazárdjáték

 
Filmbarát73   2023.07.22 00:51
0

Már legalább kismillió egyszer láttam már ezt a filmet, de még biztos, hogy rátromfolok!!:) Sokáig még most is itt cseng a fülemben, az a jelenet amikor Jim Benett a pókerasztalnál művel az 58. percben miközben az M83-tól Outro szám hallható: tízezres a beülő!!!:) Na és az órás jelenet az is mekkora!:)) Persze sok minden van még amiről mesélni lehetne... :)) Igazi lélektani hadviselés ez az egész amit képvisel ez a film! A szálak mozgatórugói természetesen Jim, Roberta, Frank, Lee, Neville, Lamar és Amy, akik mindvégig a kapd be pozícióra hajtanak.:))) A magam részéről még sohasem szerencsejátékoztam, casinóban sem jártam, valahogy nem az én világom, így saját tapasztalatom az egyenlő a nullával!:)) Egy biztos: aki mer az nyer... vagy nem, az legyen a szerencse, a hit, remény vagy egyéb más dolga, mindenki döntse el sajt maga. Jim bevállata azt, amit egyesek egész életükben talán soha nem tennék vagy mernék meg, a kockáztatást!! Jim végül meghozta ezt a döntést, amit valahol mindig is szeretett volna tenni valamiért vagy éppen valakiért, persze neki megvolt hozzá a megfelelő gógyija!:) Szóval aki még nem látta az feltétlenül nézze meg, nem szükséges hozzá a tízezres beülő!:))