Közösség

Vélemény:

 

91 A sötét lovag

(2008)

Az egyik, ha nem a legturèltèkeltebb film!

 
Erik Csok   2023.02.16 16:59
0

Hol is kezdjem… Valószínűleg velem van a baj, de miért jó ez a film annyi ember szerint? Mert én nem értem, miért van ennyire túlértékelve. Nekem nagyon nem tetszett, pedig emlékszem, mikor meg akartam nézni, nagy örömmel ültem le, hogy na most ez egy nagyon jó film lesz. Aha, persze. Unalmas és nagyon hosszú film, amiben akadnak pozitívumok, de ez sem menti meg. Alapból Batman mint karakter szerintem nem jó. Szuperhős, de egy szuperképessége sincs, max annyi, hogy tud repülni, az pedig a köpenynek köszönhető, ugye. Másrészt, mielőtt valaki azt írná, hogy akkor miért nézted meg, ha a karaktert sem szereted? – A film után megnéztem a másik két részt, amik tetszettek, és szerintem jobbak, mint ez. Holott ez a „legjobb” sok ember szerint. És szerintem pont ezért nem tetszett, mert elhittem azt, hogy hú, de jó meg minden, pedig csak túl van értékelve. És hiába nem szeretem a karaktert, a Kezdődik és a Felemelkedés jobb filmek, de ez csak saját vélemény. Nem hiszem, hogy van olyan, aki nem látta még, de aki akarja, az úgyis megnézi.