Közösség

Vélemény:

 

74 Shaft

(2019)

Poénkodós, fejbelövős szerintem.

 
ZozArt89   2019.07.22 12:42
0

Majdnem 20 év telt el az előző Shaft film óta. Akkoriban még nem voltam ekkora film rajongó így hát az a mű el is kerülte a figyelmemet így ezután a rész után tudtam pótolni. A 2019-es verzió erősen vígjáték kategória abból is szerintem a szórakoztatóbb fajta ami ezt az akció filmet tökéletesen feldobja és felfrissíti a kategóriát. Túlzásokból sem volt hiány ugyanis mint a mesékben itt sem fogyott senkinek a muníciója bármennyi darálást is láttunk. Bár ezt én betudtam a film humoros oldalának. A párbeszédek nem épp a legszofisztikáltabb nyelvezetű de valahol jól állt neki és engem szórakoztatott. Nem mondanám, hogy mozivászonra készült volna semmint inkább egy nagyon kellemes tévés filmnek. Ez persze egyáltalán nem probléma és nem rontja az élményt. Akik látták az előző filmeket még a nosztalgia vonatra is felülhetnek hiszen feltűnik a filmben Richard Roundtree is Shaft édesapja. A sztorija eléggé egyszerű mint a faék, a család szétment, fia teljesen szabályos kis életet próbál élni de egy nemvárt haláleset miatt felkeresi édesapját, hogy segítsen neki. Összefoglalva az idei Shaft egy nagyon laza és nagyon szórakoztató kikapcsolódós akció-vígjáték lett ami nem akar túl nagyra törni. Így ezt a filmet egy percre se kell komolyan venni viszont Samuel L. Jackson kedvelőnek kötelező darab.