Közösség

Vélemény:

 

72 John Wick: 4. felvonás

(2023)

Mr. Wick ismét írtja a népet!

 
Erik Csok   2024.01.07 19:00
1

Emlékszem, 2023-ban nagyon vártam már ezt a filmet, aztán mikor kijött, szép lassan halogattam addig, míg most értem oda, hogy ma megnézzem. Nagyon szeretem a John Wick-szériát, tényleg, minden részt. És ez a rész is tetszett, ugyanakkor ez sem tökéletes, de ezt nem is várjuk el tőle. Az akciók még mindig brutálisak, díjazom azt, hogy nincs szétvágva a jelenet, tényleg lehet látni rendesen azt, ami történik, és hát tényleg nem spórolnak az akcióval, ahogy egyik részben sem. Nagyon látványos, a helyszínek nagyon szépek, vannak régi és új karakterek is, és elég jó tempóban halad előre a film, mégis, én éreztem azt a 2 óra 40 percet, egy kicsit szerintem lehetett volna rövidebb, de annyi baj legyen. Keanu Reeves pedig egyszerűen nem öregszik, még most is úgy mozog, közel a 60-hoz, hogy azt csak dicséret illeti. Persze a többi színész is hozza kötelezőt, a vége pedig, szerintem, nyitva marad, szóval a néző döntheti el azt, hogy mi a vége, ez pedig csak jó. Végső soron, ez a rész is jó lett, tetszett, nem csalódtam benne, és ami az akciót illeti, ez a rész nem marad el egyiktől sem, sőt ebben van az eddigi legtöbb akció!