Közösség

Vélemény:

 

69 Éjjeli ügynök

(2023)

Meglepően jó a "B" kategória ellenére

 
Jerico   2023.08.10 19:24
2

Nem nevezhető A kategóriás filmnek az Éjjeli ügynök, részint a kevésbé ismert színészgárda, részint a csekélyke budget, részint pedig a streaming-felületes megjelenés miatt. Ám ennek dacára a sorozat tőlem A kategóriás besorolást kap. Az egyik, ami miatt szerintem egészen jó, az a rendezés, a másik meg a két főszereplő játéka. Az éjjeli ügynök szerepében Gabriel Basso, a megmentésre szoruló védtelen nő szerepében pedig a maori származású, új-zelandi Luciane Buchanan látható. Mindketten hitelesek, és nekem nagyon tetszett, ahogyan végigcsinálták az egészet. Van mozgalmasság a cselekményben, és mindig adagol számunkra annyi rejtélyt a script, illetve a rendezés, hogy érdemes legyen megnéznünk a következő epizódot. Összesen 10 részt láthatunk, mindegyik 55 perc körüli. Vannak üldözéses jelenetek, bunyó és akció is (nem kevés). De a legjobb benne a sok fordulat meg a két fiatal, akiket egyszerűen jó nézni. A srácból szerintem lehet egy akciósztár, a leányzó meg elég csinos a 156 centije dacára. Értékelésem: 75%.