Közösség

Vélemény:

 

69 Éjjeli ügynök

(2023)

A Netflix átlag fölé emelkedik

 
Harper   2024.01.05 19:58
1

Az Éjjeli ügynök a példa arra, hogy egy kis költségvetésű, B kategóriás Netflix-tucatfilm is lehet jó, ami miatt már nem is tucatfilm, és jelentősen a Netflix-átlag fölé emelkedik. Egyre több ilyen születik, nemrégiben a Szélsőség érte el nálam ezt a szintet Mads Mikkelsen főszereplésével. Az Éjjeli ügynökben nagyon jó a két főszereplő karakterisztikája, az, ahogyan a film láttatja és fokozatosan bemutatja Peter Sutherland ügynököt (Gabriel Basso) és Rose Larkint (Luciane Buchanan). És ki kell jelenteni: jól játszanak, B kategória ide vagy oda. A sorozat minden epizódja tartogat annyi fordulatot, hogy az ember tovább akarja nézni, így azon kapjuk magunkat, hogy a 10 részt gyorsan meg is néztük. Én legalábbis így voltam vele, és nem bántam meg. A téma egyébként is érdekes napjainkban: összeesküvés az Amerikai Egyesült Államok elnöke ellen. Mondjuk, erre rávághatja bárki: sablonos, és van már ilyen vagy tucat, és ez igaz is. Éppen ezért volt nehéz olyan készíteni, ami még így is nézhető. És Adam Arkin rendezőnek sikerült.