Amerikai kopó

Amerikai kopó

One Ranger

Egy fegyveres Texas Ranger, akit Thomas Jane alakít, egy Dean Jagger nevű bankrablót üldöz a sivatagban. Hősünk azonban rövidesen azzal kénytelen szembesülni, hogy Jagger nem egy egyszerű bűnöző, hanem egy nemzetközi terrorista, aki bombát akar robbantani Londonban.
Miután a társa az… Több

Forgatókönyvíró: Jesse V. Johnson
Premier (HU): 2023.06.15. | Telekom TVGO (2023.09.15.)
Forgalmazó: Vertigo

2024.02.06 kaloz44

Őszintén, alvós filmnek megfelelt, amúgy tényleg gyenge volt, legalábbis a felénél már jót aludtam. :)

2023.07.03 erahurka

Elég tudathasadásos film. Az Amerikában játszódó részek elég jók, de a brit sztori felejtős. Akció mondjuk van, és nem is rossz általában, csak épp hangulata nincs az angliai jeleneteknek.

2023.12.04 bajkaizoltan

A film eleje tetszett, majd más vízre eveztek az események (sajnos).

2023.08.20 Jay

Az első szó, ami eszembe jut a filmről: gagyi, aztán hányadék. Merénylet a néző türelme ellen. Már a téma is baromság.

2023.06.16 robcsi005

Jesse V. Johnson egy igazi B-film reménység, de időnként sikerül előrukkolnia egy-egy nézhető darabbal, ami nem nyűgöz le, de az ésszerűség határain belül szórakoztató. De ez a film sajnos nem ilyen, és még az ő mércéjével mérve is nagy gyengének számít.

A film 4 126 930 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 956 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Dominique Tipper és Thomas Jane már szerepeltek együtt, a The Expanse című sorozat néhány évadban. Thomas Jane rendezett is a sorozat egy későbbi epizódját.Szerző: csd