A gyilkos médium

Red Lights

2024.03.31 Tomipapi

A film feléig rajongtam a történetért. Érdekes párbeszedek, okfejtések tarkították. Aztán kiírták a történetből Dr. Margaretet, és a film átcsapott valamiféle misztikus, belemagyarázós történetbe.

2015.06.17 hsanya182

Remek szinészi alakítások kíséretében a párbeszédekben vezetett esemény elég jól lekötött :) Csaló látnokokat próbálnak leleplezni a filmben, játékos, fordulatos, néha parázós történések jelenlétében. A film vége tanulságos és elgondolkoztató. Egy laza miszticizmus! "Nem tagadhatod meg önmagadat."

Ami nem megy, minek erőltetik? Rodrigo Cortésnek ez a mozija nagyon gyenge, és sajnos sablonos történettel rendelkezik, amit ő is írt egyben. A színészi játékok is jóval gyengébbek, mint amit én ilyen gárdától elvárnék. Még az átlagos szintet sem üti meg nálam. Ennyi.

2018.03.25 Queenakasha

Többször változott a véleményem a film alatt. Úgy indultam neki, hogy az értékelései alapján nem vártam sokat, de azért élt bennem a remény, mivel ennyi jó színész csak nem vállalt el akármit. Az elején még érdekesnek is tűnt a történet, végre nem kí... Több

2023.12.18 ospir

6/10

Nagyon bejött, újranézős.

2015.12.28 batukán

Szeretem a csavaros történeteket, és ez a film végig fenntartotta az érdeklődésem. Nyitott kérdés volt, hogy ki a csaló és hogyan fog majd lelepleződni.

2016.04.28 nagyniki987

Ha elvonatkoztatok a jó szereplőgárdától, akkor egy egész jó, izgalmas és elfogadható filmnek mondanám, de mivel ettől nem tud elvonatkoztatni a néző, ezért gyengének éreztem. Robert de Niro alúlteljesített, nem hozta a tőle megszokottat.

2015.02.19 Faarkaas

Nekem bejött a film. Misztikus, izgalmas, vannak parás részek. A film hangulata magával ragad. Ajánlom.

2015.01.23 David

Érdekes film volt, fordulatos, lekötött, nekem tetszett. A végén a csavar kicsit kusza volt, de még így is bőven 5 pont.