A nagy nap

The Big Wedding

2015.06.02 zsuzsa

Elég gyengécske egy film lett ez. Nagyon giccses és csöpögős. A film, nem is tudom miről akart szólni, itt mindenki mindenkivel volt, 1gyereknek 3anyuka, de 2gyereknek 1apuka, a végén 2esküvővel. Csodálatos történet, ennél romantikusabb és viccesebb alapot nem is lehet már űberelni.

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon nem élveztem, Abszolút nem volt benne semmi vicces vagy romantikus, a sztori sablonos, a kidolgozása felületes, valamint összecsapott. Túl sok szereplő, túl sok szál, amelyek közül egyiket se sikerül rendesen kibontani. Nekem ez nagy csalódás volt.

2015.05.19 Sz.N.K.N

A trailer alapján nem erre számítottam, kellemeset csalódtam, mert ez a film egyszerűen fantasztikus. A színészek jobbnál jobb alakításokat hoznak. Robert De Niro , Robin Williams a tőlük elvárt remek alakítást hozták.

2015.03.14 Krekk

Vannak kiszámítható részek, meg teljesen értelmetlenek is, de összességében szerintem egy kellemes, aranyos film. Ne várjon sokat tőle az ember. :)

2015.03.18 kaibence

Nekem tetszett, egyszer-kétszer meg lehet nézni. Kikapcsolódásnak tényleg jó, mivel nem kell sokat agyalni rajta.

2016.04.19 Bulki

Eléggé semmilyen, vagy inkább agyzsibbasztó film, aminek a végiggondolásába nem fektettek nagy energiát, inkább úgy érezték, össze kell szedniük egy rakás nagy nevet, és az majd elviszi a hátán a filmet. Ez néha bejön, néha nem, most az utóbbi történt szerintem.

2015.01.31 Fakesz

fárasztó kliséhalmaz, az egész elpocsékolt idő, senkinek nem tudom ajánlani.

2015.03.30 dorahuse

Tipikus családi vígjáték, mégis nagyon humoros :D Robert De Niro a legviccesebb, mint mindig :D Jó volt őt komikus szerepben látni, ez is remekül állt neki.

2015.01.13 DarkLion

Viccesnek nem mondanám, inkább unalmas poénok kusza egymásutánja. Azt meg kifejezetten sajnálom, hogy olyan zseniális színészek, mint Robert De Niro a pénz miatt olyan szánalmas haknikat kell, hogy vállaljanak, mint ez a film. Persze, ha ők nem adnák a nevüket az ilyen "alkotásokhoz", senki sem nézné meg őket (remélhetőleg).

2016.03.10 luba323

Végső soron szórakoztató volt, egyszer meg lehetett nézni, persze sokat nem kellett gondolkodni rajta. Nekem alapvetően bejön, ha ilyen nagy neveket lehet könnyed, komikus szerepben látni, ennyi lazítás nekik is jár.