Plasztik szerelem

Plasztik szerelem

Lars and the Real Girl
dps

A szerelem sokszor különös formát ölt. Lars (Ryan Gosling), a kedves, csendes, visszahúzódó, vidéki srác, akinek problémái vannak az emberi kötődésekkel, úgy dönt, az lesz a legjobb, ha rendel magának egy életnagyságú műanyag hölgyet, aki a barátnője lesz. A kisváros közössége úgy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.01.03.

2023.10.21 babszemjanka

Szerintem ez egy igazán érzelmes művészfilm, nem egy könnyen fogyasztható darab. Számomra arról szólt, hogyan próbálnak megkűzdeni emberek olyan feladatokkal, melyek túlnövik őket és hogy néha ezek a megoldások nem egészen szokványosak.

2017.11.02 indingo

Először persze nevet rajta az ember, ez a baba no meg Ryan Gosling sem a megszokott szépfiús szerepben tetszeleg, de számomra ez a film egy dráma.

2021.05.14 dailyfilmsan

Agyament egy történet, első hallásra úgy gondoltam, hogy akár érdekes is lehet a film. Aztán kaptam egy alig totyorgó, bizarr egyveleget. Többet is ki lehetett volna hozni a filmből, mégis a minimumot sikerült csak kicsikarni belőle. Nagyot csalódtam a filmben.

2016.01.25 szaka123

Jó kis vígjáték volt. Sok jó humorral és elgondolkodtató párbeszédekkel. Ryan Gosling ismét nagyot alakított. Érdekes film egy beteg lelkű fiúról és arról, hogy képes lesz-e meggyógyulni és ha igen, mi lesz Biancával? :)

2021.03.11 elekm90

Tetszett az alaphelyzet és Ryan Gosling alakítása is nagyon rendben volt Lars szerepében. Egy ideig jó volt nézni a helyzetkomikumokat a babával, de azért a végére eléggé lefárasztott. Illetve egy kicsit mélyebben bele mehetett volna abba, hogy miért... Több

A babával való szexuális kapcsolat vádját megelőzendő Biancát nemi szervek nélkül rendelték a készítők.Szerző: dailyfilmsan

81%-os értékelést kapott a Rotten Tomatoes oldalán 134 kritika alapján.Szerző: Bogi87

Teljes egészében Ontario, Kanada területén forgatták le a filmet.Szerző: Bogi87

Világszerte 7 722 823 dolláros bevételt hozott.Szerző: Bogi87

Értékelés: 7.5/10
(2016. 06. 26.)
...a Plasztik szerelemben mégis van valami megkapó, ami egy kellemes filmélménnyé teszi. Nem a nagy vállalások, maradandó pillanatok filmje, de egy bárkinek ajánlható, végtelenül kedves és emberközeli alkotás. Több
A narancsvidék
2003