A vasmacska kölykei

A vasmacska kölykei

Overboard
Gyorvik

A felettébb csinos, ám kibírhatatlan természetű, dúsgazdag Joanna felfogadja Deant, a vidéki asztalosmestert, hogy jachtjukon építsen gardrobszekrényt. Már az elsõ pillanatban utálni kezdik egymást, s amikor Dean megmondja a véleményét, Joanna, tengerbe szórva minden holmiját, kidobja a hajóról. A következõ napon Joanna véletlenül átbukik a hajó korlátján és amnéziát kap. Férje boldog, hogy megszabadul tõle, ezért nem ismeri fel. Dean viszont, aki neveletlen gyermekei mellé éppen dadát keres, azt állítja, hogy Joanna a felesége és négy gyermekének anyja.

Premier: 1987.12.16.

Átejtve  (2018)

2023.09.27 Gyorvik

A közönségfilmek kategóriában mindenképp elismerésre méltó, hihetetlen romantikus vígjáték egyveleg, csupa szerethető életképpel. Többszöri megtekintésre alkalmas, s nem fog rajta a kor.

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

Goldie Hawn és Kurt Russell együtt. Nem is csoda, hogy a valóságban is egymásra találtak, hiszen ebben a filmben valami eszméletlenül nagyot alkotnak ketten. Persze a filmbéli "közös lurkóikat" alakító gyerekszínészek is nagyban hozzá tettek a sikerh... Több

A nyolcvanas évekbeli bugyuta,egyszerű,és humortalan vígjátékok sorát követi...Romantikát szerettek volna belecsempészni humorosan,de ez nem jött össze....

2017.10.23 Deku

Oda tették magukat a készítők mert szilárdan össze áll a történet és a karakterek is. Ez a film nagyon el lett találva. Eszement jó sztoriról maradok le ha még véletlenül is kihagyom.

2020.12.06 myatom

Goldie Hawn és Kurt Russel párkapcsolata a való élet után filmeken is

Öt közös filmjükből legkorábbról én ezt láttam, és azonnal a szívembe zártam. Remek ötlet, kiváló forgatókönyv, pazaran feszes rendezés, tökéletes főszereplő pár, sok-sok poén többször nézhető vígjátékban. Mi kell ennél több egy laza filmnézéses szórakozáshoz?

A film eredeti magyar szinkronjának a fordítása némely helyen olyan szabadszájúra sikeredett, hogy mind a köztévés vetítésnél, mind a DVD-kiadásnál erősen cenzúrázták a szöveget.Szerző: Lazók György

Az eredeti 1987-es filmnek van egy remake-je (nemcserével) 2017-ből. Az angol címe ugyanúgy Overboard, a magyar cím Átejtve.Szerző: myatom

Dean Profit autója később a Karácsonyi vakáció (1989) című film nyitójelentében is feltűnik. Szerző: rbernadett