A vasmacska kölykei

Overboard

2023.09.27 Gyorvik

A közönségfilmek kategóriában mindenképp elismerésre méltó, hihetetlen romantikus vígjáték egyveleg, csupa szerethető életképpel. Többszöri megtekintésre alkalmas, s nem fog rajta a kor.

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

Goldie Hawn és Kurt Russell együtt. Nem is csoda, hogy a valóságban is egymásra találtak, hiszen ebben a filmben valami eszméletlenül nagyot alkotnak ketten. Persze a filmbéli "közös lurkóikat" alakító gyerekszínészek is nagyban hozzá tettek a sikerh... Több

A nyolcvanas évekbeli bugyuta,egyszerű,és humortalan vígjátékok sorát követi...Romantikát szerettek volna belecsempészni humorosan,de ez nem jött össze....

2017.10.23 Deku

Oda tették magukat a készítők mert szilárdan össze áll a történet és a karakterek is. Ez a film nagyon el lett találva. Eszement jó sztoriról maradok le ha még véletlenül is kihagyom.

2020.12.06 myatom

Goldie Hawn és Kurt Russel párkapcsolata a való élet után filmeken is

Öt közös filmjükből legkorábbról én ezt láttam, és azonnal a szívembe zártam. Remek ötlet, kiváló forgatókönyv, pazaran feszes rendezés, tökéletes főszereplő pár, sok-sok poén többször nézhető vígjátékban. Mi kell ennél több egy laza filmnézéses szórakozáshoz?

2015.09.09 rbernadett

Szintén egy nagyon kedves, szórakoztató vígjáték, egyik kedvencem. Az nem is kérdés, hogy a történet is aranyos, de Goldie Hawn nélkül nem sokat érne.

2019.11.25 uniterra

Vasmacska

Gond van ezzel a filmmel. Az eleje rendben van ott egy fordulat ami loketet ad a tortenetnek, de aztan egyre csak laposabb a tortenet, unatkozni kezd az ember. Egeszen a 85. percig, de az sem egy nagy durranas, kiszamithato eleg gyenguci, az amnezia eltunik. Aztan a befejezest is boritekolni lehet, minden kulonosebb stress vagy izgalom nelkul egymase lesz a par. Mit mondjak zs kategorias film, nem is lett nagy siker. Langyos unalom az egesz.

2017.03.09 Hedy0809

Imádom! Ezerszer láttam! :D Goldie Hawn és Kurt Russel zseniálisak együtt! Az egyik legjobb film! Szórakoztató,vicces...szuper!

2016.04.14 Leoni

Goldie Hawn és Kurt Russel párosa fantasztikus, vicces film emlékezetes jelenetekkel, bármikor szívesen megnézem :)

2019.08.23 Garfbob10

Egy nagyon hangulatos és szórakoztató vígjáték Kurt Russellel és Goldie Hawnnal, akik közt remekül működik a kémia. Külön tetszett, hogy a film során nem csak az emlékezetkiesésben szenvedő, átvert Hawn, hanem Russell karaktere is fejlődik a film során.

2021.07.02 Vanda Dandé

Haláli páros, kellemes vígjáték.

2020.11.12 lauritzen

Egy fergeteges vígjáték