Esélytelenből halhatatlan: A Kurt Warner-story

American Underdog
pente99

Dennis Quaid
Zachary Levi

Kurt Warner élettörténete, aki egy szupermarketban dolgozott, mielőtt az amerikaifoci egyik sztárjává vált volna.

(Filmbarbár)

Premier: 2021.12.25. | Telekom TVGO (2022.04.25.) | Netflix (2024.02.25.)

2023.05.29 varisixx

Az egyik legnagyobb

Minden idők egyik legjobb irányítója. Szerettem a játékát, és nyilván örültem is a filmnek. Sajnos a véget elnagyolták, például nem kapott szerepet benne az amsterdami kitérő és több más esemény. Dehát akkor háromórás film lett volna. Nagyon jók a film végi eredeti filmkockák. Megérdemelte ez az ember, hogy film készült az élete egy darabjából.

2022.11.03 dandelion1983

Nem igazán szeretem a modern kori sportfilmeket, mert valahogy pont a szív hiányzik belőlük, de szerencsére ez az alkotás bőven hozta a '90-s években készült társai színvonalát. Megvolt benne minden, jó szereplőválasztás, jó sztori, érzelmek, sport. ... Több

2022.09.19 Fikatours_blogger

Nem minden életút kívánkozik filmvászonra

Én vitatkoznék az előttem szólóakkal. Nyilván, ha rajonganék az amerikai fociért, más szemüvegen keresztül néztem volna ezt a filmet, de mint mezei mozinéző, végig unatkoztam. A Lázár János kinézetű, festett legófrizurás főszereplőt kicsit öregnek tartom ehhez a karakterhez, és a színészi játékában sem láttam semmi eget rengetőt. Nálam a dramaturgia sem talált be, nem jött át a valódi dráma.

2022.04.26 danny

Erőteljes film. Egy nagyon inspiráló történet, amitől könnyek fognak potyogni a szemedből....egy olyan történet, ami nagyon ritka és egyedülálló a futballban. Remek színészek által tökéletesen előadva. Nagyon ajánlom a sportrajongóknak.

2022.01.23 pente99

Egy fantasztikus film. A színészi játék semmi máshoz nem hasonlítható, és a színészek nagyszerűen lettek kiválasztva. Mindenképpen egy kötelező film az egész családnak.