Amerika Kapitány: A tél katonája

Captain America: The Winter Soldier

2016.02.08 Nathan03

Hát igen a folytatás ami számomra annyira jól sikerült hogy a film megnézése után is sokáig a hatása alatt voltam egyszerűen minden percét élveztem. Bucky karaktere nagyon jól sikerült. Az egész film tényleg ott van a toppon.

2016.08.31 Bob

Az első rész elég gyengén sikerült, de ez a második mindenért kárpótolt.

2019.04.29 iq.csabi

Hozza a szintet, de valamiért nekem nem jött át annyira. Megvan benne minden, ami miatt élvezhető film. Nálam nem tökéletes, de ettől függetlenül egy jól sikerült képregény adaptáció, és fontos film a MARVEL univerzumban ahhoz, hogy megértsünk mindent.

2019.02.07 Vágottszemű

Nekem ez nem tetszett annyira mint az előző. De megérte megnézni én úgy gondolom. Szerintem a története eléggé elfogadható, de attól még vannak ennél jobb filmek.

2016.02.12 Balint

Az eddigi legjobb Marvel film, bármikor megtudnám nézni, csak annyit sajnálok, hogy a stáblista utáni jelenet nem lett 3D-s, sokáig azt hittük a TV romlott el ;)

2015.05.12 hejnekem

Sokkal jobb volt, mint az első rész, és a Marvel univerzum történetének megértése szempontjából kulcsfontosságú látni. Egyébként is érdemes megnézni mert fantasztikus, jó szórakozást fog nyújt.

2015.07.18 Brigusz724

Jó lett a film, viszont olyan szomorú hogy Amerika kapitány gyerekkori barátja lett az ellensége. Akcióból nincs hiány ebben a filmben sem, a szereplők is szuperek. Remélem lesz folytatás.

2018.01.23 zsani

Nagyon jól összerakott film. Nekem az első jobban tetszett, de ez is tele volt izgalmas jelenetekkel. Mindenkinek ajánlani tudom. A sztori is nagyon izgalmas.

2016.04.27 ereln

Nagyon látványos és akciódús thriller. Meglepődtem a moziban, amikor láttam, mert nem igazán az ilyen hangulatról volt ismert a Marvel, de pozitív csalódás volt.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Eseménydús és fantasztikus! Ajánlani tudom!

2015.07.21 london2012

Látványos egy film az biztos nekem már itt ott egy kicsit "na persze" volt a film de ettől eltekintve egész jóra sikeredett érdemes megnézni annak aki még nem látta.

2015.01.25 Mate

Meglepődtem. Az első részt rendkívül rossznak tartom, úgyhogy érdeklődve olvastam a pozitív kritikákat. egy "elmegy" filmre számítottam és kaptam egy jó filmet egészen komoly üzenettel. Csak így tovább Marvel.

2015.07.11 moony5972

Itt aztán minden meg van. Zene, színészek, humor és egy egész pofás kis történet egy ilyen stílusú filmhez. Azt hittem, hogy majd valami kis bénaság lesz, de nem így történt. jól el lehet szórakozni rajta.

2018.03.26 Rendszergizda

Maga a film története nem olyan jó. mint az első résznek, de nem lett rossz. Személy szerint Amerika kapitány karakterét nagyon csipázom és a Tél katonája se utolsó, mind a kettő menő.