Amerikai pszichó

American Psycho

2017.10.19 Zsuzsy

Nem mondok újdonságot azzal hogy a könyv után kissé csalódás a film, de nem könnyű a helyzet egy ilyan jól sikerült iromány után. Nyilván minden relatív, de emiatt nekem nem volt annyira hiteles a fgilm, nem éltem át a hangulatát.

2016.05.24 Edeske

A pszichonak ez a feldolgozása is bejött, hozza azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmat, rettegést kiváltó film, minden perce feszült és érdekes, izgalmas. A színészek alakítása hiteles.

2015.12.26 tamas84

Az Amerikai pszicho egy kiváló alkotás, amely elég igazán markáns gondolatokat fogalmaz meg az amerikai elittel szemben. Mary Harron, a rendező, és Christian Bale pedig igazán bravúros munkát tett le az asztalra.

2015.06.04 sonyxxx

Ez egy nagyon sötét thriller-komédia tulajdonképpen, amit mindenképpen megéri megnézni, főleg Christian Bale teljesítménye, illetve a film ijesztő, hátborzongató hangulata miatt. Remekül megjelent benne a főszereplő materializmusa és nárcisztikussága, ami igazán egyedivé teszi a filmet.

2016.10.22 kernernoemi

Imádtam a filmet, nagyon ütős, izgalmas horror thriller és nem az üres, mondanivaló nélküliek közül való.... Hiteles, jó dramaturgia, nagyszerű karakterválogatás, és ötletes a befejezése.

2015.10.14 Siriusalias

Annak ellenére hogy azt gondoltam egyszer kétszer magamban, hogy ennek a filmnek semmi értelme, mégis van értelme. Elgondolkodtató sok szempontból azzal együtt is hogy borzalmas bőrbe van bújtatva a mondanivalója. Christian Bateman karaktere annyira ... Több

2015.10.02 hawaiipizza

A könyv után nem az igazi. De egy biztos, a szereplőválogatást elképesztően eltalálták. Chris Bale szinte magát játssza.

2015.08.07 Peeves112

Mindenkinek ajánlom, mert nagyon pörgős, akció filmnek sem utolsó. Még mindig meg tudom nézni újra és újra. Pedig nem egyszer vettem már ezt elő. Kegyetlen jó alkotás.

2015.03.22 Timejja

Végig feszülten ültem a tévém előtt, a reklám ideje alatt is arra vártam, mikor folytatják már, szerintem ez elárul valamit. Bale annyira hitelesen játssza a szerepét, hogy azóta is rettegek tőle, amikor csak meglátom egy-egy filmben. Úgy gondolom, n... Több

2018.02.03 silverkesh

Összességében vannak jó jelenetek benne, de annyira nem nagy szám, Christian Bale alakítása jó.

2017.07.09 Rivaikun

Elképesztő, mennyire át tudott verni ez a film. A főszereplő alakítása pedig, a máig kiráz tőle a hideg.

2018.08.29 Barnabii44

A könyv rajongójaként is szívesen ajánlom jól sikerült adaptáció.

2015.10.10 Toncsi

Rendkívül élveztam Harron moziját. Előtte ugyan nem ismertem a rendezőt, de az Amerikai pszicho után gyorsan bepótoltam a lemaradást. A felső tízezer kiüresedett, semmitmondó életét hűen bemutató alkotás egyszer csak átcsap egy nagyon erős atmoszférá... Több

2015.08.10 Petya1995

Imádom ezt a filmet . Christian Bale nagyon nagyot alakít benne . jó a történet és a színészi játék aki nem látta annak mindenképp 1szer látni kell !