Batman: Kezdődik!

Batman Begins

2019.03.21 Vágottszemű

Zseniális lett szerintem ez a film. Eléggé jó kritikákat is kapott, megértem, miért. Jól meg lett valósítva Batman és a többi karakter is. Ajánlom megnézni.

2016.02.12 Balint

Engem ez az újrakezdés nem vágott földhöz, inkább csinálták volna meg a Dead End-et egész estés verzióban ;)

2018.03.12 Terminátor6

Nolan ezzel a filmmel megalkotta a legjobb képregényfilmet számomra. Feltámasztotta a bőregeret, és emberközelibbé, azonosulhatóbbá tette. Emellett viszont még összeverbuvált nekünk egy olyan színészgárdát, amit nem sok filmben sikerült összehozni. K... Több

2017.01.30 Gábor Rózsa

Uhhh... WoW. Az, hogy úgy csináljunk Batm-man filmet, hogy Bat-man ténylegesen alig van benne nálam teljesen nyert ügy lett! Ez egy nagy "expozíció", ami kegyetlenül izgalmas és átérezhető. Nagyon jó, hogy az egész úgy van megcsinálva, hogy teljesen valós szerűnek tűnik minden, akár mi is lehetnénk ott a főszereplő helyében!

2015.05.26 zsanett0820

Nem is olyan rég láttam ezt a filmet, és mondhatom, nagyon tetszett! Gyönyörűen megcsinálták! Az egyetlen dolog, ami számomra zavaró volt, az Katie Holmes volt. Úgy éreztem, hogy nem tudott azonosulni a szerepével, számomra egyáltalán nem volt hitele... Több

2016.04.27 ereln

Szerintem unalmas egy film, ahogy a trilógia többi része, de hát ízlések és pofonok. Részemről egyszernézős darab, de nem mondom rossz filmnek, egyszerűen nem az én ízlésem.

2015.05.01 Vitya

Jol összerakott film. Látványos érdekes, érzelmeket kifejező, tartalmas alkotas. Idotallo, mindig erdekes tortenet, tobbszor nezheto. Klassikus film, ami tobb mufajban is megallja a helyet.

2015.04.27 Mate

A Batman: Kezdődik! közel sem olyan jó, mint két folytatása, de ez nem veszi el az érdemeit. A film alatt tényleg olyan érzésünk van, hogy itt valami új megkezdődött. Egy új látásmód, más környezetbe ültetve, mint bármikor korábban. Nehéz elképzelni,... Több

2015.07.11 moony5972

Ha szabad ezt mondanom hatalmas alkotás. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igen csak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni. Számomra ilyen egy tökéletes szórakozás.

2015.10.29 Sodanth

Valami nagy kezdődik itt... Christopher Nolan a mai Hollywood egyik legtehetségesebb rendezője. Alapvetően a scifi az ő világa, de a képregények is közel álltak hozzá. Elővett hát David S. Goyer íróval együtt egy eltemetett és talán a legjobb képregé... Több

2018.04.22 Plisetsky

Először a bátyámmal néztem meg, mikor kicsi voltam. Nem sok minden maradt meg bennem, így gondoltam újra nézem. Mivel az egyetlen jelenet ami megmaradt bennem, az az volt, hogy beleesett a kútba így hatalmas élményt nyújtott másodszorra is. Igazi klasszikus marad Batman története.

2016.04.27 mrfaktor

Csak egy hajszálnyival marad el minőségében a második résztől, de a régi trilógiához képest mérföldekkel jobb. Jót tett a sorozatnak, hogy hozzányúlt Nolan, ugyanis egy új klasszikus született. A hideg kiráz sok jelenetnél.

2015.04.25 adibandii

Imádom a Batmant.Viszont csak az ujjabb verziót,a régiért nem vagyok ugy oda.Ez tele van akcióval,csavarral,és Batman az egyik kedvenc szuperhősöm.Christian Bale,Katie Holmes és Liam Neeson remek választások voltak a filmbe.

2017.08.08 penzesisti

Nem tetszett, több izgalomra számítottam, a csavarok is laposak voltak, hiányzott az érdekfeszítő történés. A finálén kívüli akciókra meg nem is emlékszem.