Batman: Kezdődik!

Batman Begins

2022.04.18 drg0602

Tökéletes alkotás...

Nagyon rég láttam ezt a filmet. A trilógia első része, ami nagyon jól lett elkészítve. Ami azt illeti, tökéletes darab! Látványos, jó történet, szuper színészi teljesítmények mellett, izgalmas jelenetekkel, látványorgiával ellátott, tökéletes alkotás. A korához képest nagyon jól van elkészítve. A Batman szerepét nagyon jól játssza el Christian Bale, de feltűnnek a film közben olyan hatalmas nagy színészek, mint Liam Neeson, illetve Gary Oldman, Morgan Freeman. Ez a Batman-film jól sikerült Christopher Nolen rendezésével, ami azt illeti, szerintem tökéletes. A trilógia első része nálam a tízes skálán tíz pontot érdemel.

2017.09.09 diumiu

Az "új" Batman filmek ezen része nem az abszolút kedvencem, mondhatnám úgy is hogy nálam ez van az utolsó helyen. Ennek ellenére Christopher Nolan felfogásában jó volt látni a történetet és valóban itt még csak "Kezdődik!" a trilógia. :)

2019.10.27 rainman

Sokan a Batman megújulását látják benne, sőt egyenesen a képregényfilmek hajnalának tekintik Nolan trilógiáját. Bő tíz év után, megannyi azóta született Marvel/DC film után néztem újra… és nem kellett csalódnom! Némileg kopott ugyan a fénye, de azért... Több

2019.04.12 MidoD7

Bitang jó szórakozásra tud befizetni ez a film, ha akarod. Csodálatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott.

2021.11.26 stewie_griffin_2005

Jó szuperhősfilm, látványilag és történetileg is megállta a helyét, és tetszett, hogy nem bonyolították túl, mint a Sötét lovagot. A színészek is jók, Liam Neeson meg az egyik legjobb alakítását nyújtja szerintem. Bár a Marvel-filmek még mindig jobban tetszenek, de ezt is kellemes élmény volt látni. 8/10

2019.12.28 TribeBubu

Így kell hozzányúlni egy nyolc éve elbukott Sötét Lovaghoz

Emlékszem, mikor először láttam, kicsit fanyalogtam, mert nekem Batman gyerekkorom óta Michael Keaton volt, és Christian Bale furcsa volt ebben a szerepben elsőre, de nem volt azért rossz élmény. Aztán megnéztem még párszor, és rájöttem, hogy ez van ... Teljes kritika

2016.07.24 Leilani

Az egyik kedvencem, nagyon tetszik a filmben, hogy megismerteti Batman karakterét, felvezeti a következő két részt. Igazi Batman hangulata van a filmnek és a színészek is nagyon jól játszanak.

2016.09.13 Scramananga

Bár tetszett a film, a 2. és a 3. részt, meg sem közelíti. Liam Neeson kiváló, mint nagyjából mindig, a végső jelenet pazar, a színészek is szórakoztatóak, de a története, szerintem túl van bonyolítva. A látvány nagyszerű, a zene szintúgy, e az opera... Több

2021.03.12 moviemafia

A Batman trilógia kezdete

A legendás Christopher Nolan által rendezett Batman: Kezdődik minden tekintetben korszakalkotó volt a szuperhős mozik tekintetében, a sztorit remekül kivitelezték, a néző figyelmét végig a képernyőn tartja. Érdemes megemlíteni Christian Bale komor, de teljesen eltökélt karakterét, igazán zseniálisan kivitelezte a szerepét, de természetesen a többi szereplő is bőven megállja a helyét.

2016.05.05 hell.l

Mint egy trilógia első része, nagyon jól sikerült. Hangulatától ugyan eltér a korábbi Batman filmektől, de talán pont ez az ami megkedveltette velem a trilógiát. Christian Bale pedig a legjobb Batman lett számomra.

2016.02.08 Nathan03

Christopher Nolannak sikerült bemutatni Batman karakterét úgy ahogy eddig még nem láttuk. Nagyon jól felépített történet, remek színészekkel és színészi alakításokkal, nagyszerű film lett. Szerettem a régi részeket is de nekem sikerült felülmúlnia azokat.

2016.09.05 sipiarpi

Batman reboot Nolan stílusban. Ez kérem egy igazi remek. Nincs paródia, hanem komolyan veszi magát és a nézőket is. Földhözragadt a jó értelemben véve. A kezdetektől megismerjük a karaktert, a motivációit és hogy hogyan válik azzá, aki. Sokkal valósz... Több

2018.08.24 Eniq

Christian Bale szerintem a legjobb színész aki valaha Batman-t játszotta rajta kívül senkit nem szerettem és ő szerettette meg velem Batman karakterét. Mind a három film nagyon tetszett többször is újranéztem őket és még biztos fogom is.

2017.05.10 Olivér Rózsa

Abszolult kultusz film aki még nem látta annak kötelező darab. Végigbizgalmas remek akció jelenetek vannak benne és a sztori is jó. Eredeti jómonőségű hanngal ajánlom.