Batman: Kezdődik!

Batman Begins

2016.06.26 portal91

Az egyik legtúlértékeltebb film, nagyon unalmas, alig van benne akció, tipikus egyszernézős film. Számomra az igazi Batman filmek, mindig is a Tim Burton-ösek lesznek.

2015.07.28 fagitta

Jellegzetes Batman film, ami minden kritériumnak megfelel, amit elvárhatunk tőle. Mondhatni alapfilm. Nem csak képregényrajongóknak, bárkinek nyugodt szívvel ajánlom!

2016.06.16 feketerigous

Imádom a Batman filmeket, nagyon szeretem Christian Bale-t nagyon jó színésznek tartom, örülök, hogy ő kapta ezt a szerepet.

2016.04.27 ukla

Az igazi klasszikus itt kezdődik.Egy valódi eredeti hamisítatlan sötét hangulatú alkotás.A rendező legtökéletesebb alkotása.A történetvezetés egyedi és kiszámíthatatlan.Szinészek kitettek magukért.A DC legjobb filmes adaptációja.

2015.11.21 somi

Mint akciófilm tökéletes, mint Batman-sztori viszont már gyenge. Mármint a képregényekhez viszonítva jó néhány helyen hibádzik a története. 3 csillagot kap tőlem.

2015.10.20 Blindspot

Szomorúan vettem tudomásul, hogy ez a film nem az én ízlésemnek készült. Teljesen kívül esett az értékrendemen. Nem is nagyon fűznék hozzá mást. Kicsit sem jött be és ennyi. Passzolom!

2017.12.01 Imlah

A Batman sorozat egyik legjobb része. Az előző részekhez képest van benne újdonság. Izgalmas és akcióban dús, ugyanakkor érzelmileg is megfogó, magával ragadó!

2017.02.19 tilino

Nagyon jól felépített akcióthriller, Christian Bale tökéletesen erre a szerepre termett. Imádtam a filmet, mert leköt a történet, fordulatos, egyedi. Kedvenc szuperhősömmé vált a karaktere. Érdemes megnézni mindenkinek egyszer legalább.

2016.04.30 nagyniki987

Klasszikus, jó kis vígjáték, amit egyszer mindenkinek látnia kell, jók és ütősek a jelenetek, nagyon látványos, mozgalmas, izgalmas film, utánozhatatlan karakterekkel. Végig pörög a film, zajlanak az események és nagyon tetszett a vége is!

2015.06.11 veszi.peter

A világ egyik legjobb trilógiájának az első része. Nolan valami mesterien fogta meg a Batman képregényt és olyat alkotott, ami előtt emelem a kalapom. Zseniális történetvezetés, képivilág, történet és Bale alakítása.

2015.04.19 KeriPeti

Számomra nagyon különleges a Batman-trilógia, már gyerekkorom óta nagy fan vagyok, nem véletlenül ő a kedvenc szuperhősöm. Nolan olyan trilógiát indított el ezzel a darabbal, hogy teljesen le voltam döbbenve a csodálattól, igazán élvezetesre sikerede... Több

2016.12.11 film kedvelő

Úgye eleinte ezt a filmet a négy részes Batman sorozat előzményeként akarták megcsinálni. Ez a rész valójában sokkal jobb mint 1989- es, 1992- es, 1995- ös 1997-es. Később aztán Cristopher Nolan a saját trilógiájának előzmények csinálta, ami nagyon j... Több

2016.07.26 Karolyka

A képregényfilmeket mindig szeretni fogom. Izgalmas és szeretnivaló és útálnivaló karakterekből is bővelkedis ez a film és éppen ez a jó ebben a filmben. Klasszikus mind látványban mind pedig történetben. A képregény verzió pedig egyszerűen zseniális.

2015.06.24 Newyqrk

Végre, nem nagyon találtam olyan abtman filmet ami segítet volna belépni a világba, de ez msot nagyon beütőtt. Várom a folytatást. Mondjuk lehetett volna kicsit több akció jelenet is. De majd a következőben