Batman: Kezdődik!

Batman Begins

2015.11.23 Beniko

Kétségtelen, hogy Christian Bale az eddigi legjobb Batmant alakítja. Az ez előtti részek kissé gagyinak hatnak. Én emiatt a film miatt várom az újabb részeket.

2016.05.05 Garfbob10

Christopher Nolan összedobott egy remek eredettörténetet, ami tökéletes felvezetés. Bale remekül passzol mind Batmannek mind Bruce Wayne-nek, Liam Neeson remek főgonoszt adott, Katie Holmes meg... hát, jobb volt mint a folytatásban őt leváltó Maggie Gyllenhaal.

2015.11.03 Cptn_Cold

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne, 0 pontot adnék.

2016.05.07 Garadi

Az egyik kedvenc filmtrilógiám elsö része. Nem olyan jó, mint a Sötét Lovag, de ez nélkül az sem lenne :). Jól felvezeti a trilógia történetet, Batman eredetét ennyire jól film még nem mutatta be. A színészek zseniálisak, Christian Bale nálam még Mic... Több

2021.06.29 nagygellert

Egy jó kezdése a Christopher Nolan-féle Batman trilógiának.

2016.02.09 Dniel

Szuper film. Minden ami Batman az jöhet! Szerintem egy izgalmas történetet kaptunk. Megismerhetjük az eredettörténetet. Jól sikerült a film és nagyon is élvezhető volt!

2016.02.10 Krisztian

Egyszer simán nézhető, engem annyira nem ragadott magával, mint a többi része. Nem tudom miért. Na mindegy, egy egyszeri szórakozásnak teljesen megfelelő.

2018.09.02 Barnabii44

A trilógia bevezető része nagyon jó lett

2015.02.11 Geezaa911

Csak ajánlani tudom. Igaz kicsit eltér a képregénytől, amit sajnálok, de ez igaz a többi részére is.

2015.02.14 chelseakori

Mondhatni a legjobban sikerült Batman film. Christopher Nolan teljesen új Batman világot teremtett,amely óriási sikert aratott. Nekem személy szerint az egyik kedvenc filmem. Christian Bale pedig magasan a legjobb Batman-t eljátsszó színész. A story,a színészgárda hibátlan.

2015.02.24 Dtennant21

Kicsit unalmasra sikeredett ez az első rész, de a maga helyén jó film!

2015.03.31 trueblood

Nagyon jók a Batman filmek, de a két résznél amit Michael Keaton játszott egyik sem sikerült jobban. Egyébként mindegyik történet izgalmas és egyedi, ahogy ez is. Az a jó a Batmanekben, hogy mindegyik rész azon túl hogy különálló eseményeket mutat be... Több

2015.03.26 zotyika33

Nincs miért izgulni, sokat unatkoztam alatta, és az akciók már az a kevés is gyenge volt. Persze hozzá kell tenni hogy nem vagyok nagy rajongó, semmi pluszt nem érzek a denevéremben megjelenésekor. Ez nekem nem jött be.

2015.02.15 nem.gab

Imádom a szuperhős filmeket. Még az unalmasabbak is le tudnak kötni, egyszerűen csak azért, mert látványosak és mert mindig a jók győznek. Nolan Batman trilógiája azonban egyáltalán nem hasonlítható össze a többi szuperhős filmmel. Erre a filmre csup... Több