N/A

Archer - Danger Island: A Discovery
Képek
Videók

EPIZÓDINFÓ

A harc után irány a kincs rejtekhelye! A kis csapat Archer vezetésével meg is találja azt, és bejutnak a kincshez, de Fuchs ismét közbelép, és az események drámai fordulatot vesznek.

(Yosihiro)

Forgatókönyvíró: Adam Reed
Premier: 2018.06.13.

2021.12.29 Yosihiro

Archer 9. évad 8. rész

Ez az évadzáró is szomorú lett, és egyben egy új kezdetet is jelent. Szóval nem elég azt az izgalmat átélni, hogy mi lesz a kinccsel, de megint lehet aggódni Archerért, aki egy űrbázis lezárt kabinjában ébred. Na, ezzel lelőttem a poént ugyan, de igazából azt hiszem, nem árultam el sokat. A kincs megtalálása után jön Fuchs, és a drámai végkifejlet kapcsán már-már szívszorító is lehet a vége, de azt gondolom, ez még mindig egy álom Archer fejében, és ebben az évadban is ezt láttuk, talán a következőben is ezt fogjuk... Majd kiderül, remélem. Azért aki végignézte velem együtt az évadot, rosszat nem mondhat erről sem. Szerintem remek lett, és kellően megágyaztak a következő évadnak is. Csak ajánlani tudom, remek kikapcsolódás. Bár ahogy én végigkövetem ezt a sorozatot, eddig senki nem írt kommenteket a részekre, ez elég furcsa. Vagy csak én vagyok ekkora FAN? :) Üdv, Yosi