Két egyetemista együtt utazik haza az ünnepekre. Amikor egy elhagyatott útszakaszon lerobban az autójuk, az ott elhunyt emberek szellemei vadászni kezdenek rájuk.
(Bolla Eszter)

Két egyetemista együtt utazik haza az ünnepekre. Amikor egy elhagyatott útszakaszon lerobban az autójuk, az ott elhunyt emberek szellemei vadászni kezdenek rájuk.
(Bolla Eszter)

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Gregory Jacobs egy tisztességes, "low-budget" mozit rakott össze. Van benne egy-két félelmetesebb jelenet, egy-két jumpscare, és a misztikum, ami a film utolsó harmadában erősen jelen van... A film két egyetemista fiatalról szól, akik éppen a karác... Teljes kritika
Sablonos tucathorrornak tűnik, de dicséretére legyen mondva, próbálkozik, hogy ne az legyen. Tetszett a zord, sötét hangulata, valamint, hogy tényleg lehet érezni a filmben is nagy szerepet kapó hideg környezetet, sokszor együtt fáztam a szereplőkkel... Több
Mivel Karácsonykor néztem különösen jó volt nézni a havas tájat és autóutat, Emily Blunt személyisége, megjelenése sokat dobott számomra a filmen, a cselekmény nem volt kiemelkedő, inkább kikapcsolódás volt nekem ez a film a drámai vonal és szép tájak miatt persze ez nem azt jelenti hogy ne lett volna kicsit is félelmetes.
A film összbevétele 20 146 dollár volt (imdb.com).