Ébredő sötétség

Ian McShane
Amelia Warner
Gregory Smith
Alexander Ludwig

Egy fiú élete a feje tetejére áll, amikor megtudja, hogy ő az utolsó a halhatatlan harcosok egy csoportjából, akik életüket a sötétség erői elleni küzdelemnek szentelték.

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: John Hodge
Premier (HU): 2007.11.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.08.06 indingo

A cím alapján egy jó sci-fire számítottam, de ez egy mese egy rém idegesítő gyerekkel a főszerepben.

2017.11.02 Bazzzsi

Semmilyen előismeretem nem volt a filmről, csak úgy belevágtam. Nem kellett volna. Egyáltalán nem hiteles, a történet rém gyenge. A kisfiú írtó idegesítő.

2016.04.23 HanGa

A leírás alapján azt hittem, hogy valami izgalmas kis film lesz. A gyerek engem elképesztően idegesített. A szinkronja is elég rossz volt. A története pedig semmi különös.

2015.01.10 olgaasFug

Nagyon sötét tematikájú film, bár kissé zavaró a sok lassított jelenet, főként amelyek a lóháton való történéseket mutatják. Összességében véve, szerintem egész jó, csak felejthető.

2019.07.09 EDUARD98

Szerintem egy kicsit unalmas lett. Én legalábbis picit kínlódtam a nézés alatt. Semmi extra, középszerű B kategóriás mozi, bár vannak jó alakítások, de ez nem dúcolja alá az egészet.

Eredetileg Jonathan Jackson volt a főszereplő, aztán teljesen kivágták.Szerző: Thibo84

Alexander Ludwig játssza ikertestvére, Tom szerepét is, de nem írták jóvá a szerepet.Szerző: Thibo84

A film Susan Cooper Ébredő ​sötétség című regénye alapján készült, amely egy öt könyvből álló sorozat részét képezi.Szerző: Thibo84