Elysium - Zárt világ

Elysium

2016.02.17 Rayman102

Nagyon izgalmas és érdekes Sci-fi. Nagyon jó akciójelenetes és megdöbbentő a történet valamint a cselekmények. Szép látványvilág. Szimpatikus főszereplő.

2015.06.07 Mr. Z

Nekem tetszett a film egész komoly kis sci-fi-t hoztak létre. Azonban sértőnek találom az olyan kommentet, hogy "szuperhőshullám hülyéinek" Véleményem az, hogy nem az a hülye aki szeret valamit... Hisz mások is mondhatnák erre a filmre hogy a "nem nagy eresztésű sci-fi majmolóinak"

2019.01.18 tooker

Matt Damon, Jodie Foster és William Fichtner mindannyian kellettek hozzá, hogy egy ilyen klassz és izgalmas filmet láthassunk. Nagyon izgalmas, látványos.

2016.08.24 Emma109

Zseniális film. Érdekes világot mutat be nekünk.

2017.01.17 Katkatt

Egy sérült világot mutat be a film, szerintem elég jól is. A története is nagyon kedvelhető és a szereposztása is 5 csillag.

2016.09.05 Nnoorraa

Érdekes, egyedülálló témájú film. Kissé nyomasztó a hangulata, megfogó és magával ragadó. A színészek hitelesen alakítanak, különleges hangulatú film.

2016.07.22 Igob1

Nagyon élvezhető film lett és érdekes társadalmi kérdéseket feszeget amik szerintem végső soron mindnkit érdekelnek. A gazdagok szegények közötti feszültség és a világ változásai, a túlélés, válság és így tovább. Izgalmas végig a film. A vége nagyon szomorú, de ettől még zseniálisabb.

2016.11.22 csocsicsoda

Meglepően tetszett a film, nem a zsánerem, de volt benne valami ami megfogott. A története nagyon elgondolkodtató.

2016.07.27 Karolyka

nagyon érdekes a film alapkoncepciója, de valahogy mégsem tetszett a végkifejlet. Már túlságosan keverni akarták a világokat a készítők. Érdekes ötlet, hogy a szegényebb szegmenseket, ahogyan bemutatja és kiváltságosokat. Egy jövőbeni társadalmi képnek feleltethetjük meg.

2015.06.24 Newyqrk

Nem tudtam mit várjak tőle, moziban néztem és egy nagyon filmet láttam hála istennek!!! Nem Bántam meg. Remekül bemutatta azt amit képvisel egy nagyon jó lezárással

2017.01.08 des.tiny59

Ez az a fajta film amit bármikor újra nézne a néző és szinte szomorú amint véget ér. Ilyen filmet szívesen néznék még bármikor. Tanulságos és szórakoztató egyben és oda vagyok az ilyenért. Kellemesen kikapcsolt míg néztem és jókat mosolyogtam az arra méltó részeken. Nekem nagyon kedves film lett.

2016.02.25 BlaBlaBla

Nagyon különleges a film mondanivalója, nekem nagyon tetszett. Fantasztikus a megvalósítás és a színészek játéka. Az egyik zenerészlet napokig a fülemben csengett.

2016.11.15 tjanika

Nekem bejött, mások viszont nem dícsérték. Matt Damon jól hozta a karaktert,egyik kedvenc színészem... itt-ott pedig a mai világot véltem felfedezni a történetben... Sanjos.

2015.02.16 pilla92

Remek látványvilágú Hard SF darab,a szuperhőshullám hülyéinek és az éhező viadalos tinisztár banda nyivákolóinak ellenpontozása a valódi scifit kedvelő érettebb korosztály számára.