Szökés Pretoriából

Escape from Pretoria

2022.04.19 Fikatours_blogger

A cím kissé félrevezető, mert a film arról szól, hogyan szöknek meg egy börtönből, nem egy városból. Ha ezt tudom, meg sem nézem, ilyennel tele a padlás.

2020.08.21 Szilonka

Remek kis film volt. Hihetetlen és egyben zseniális a története, amely megtörtént eseményeket dolgoz fel.

2021.10.28 Ms. Akárki

Hihetetlen, hogy milyen aprólékos tervezéssel sikerül kinyitniuk a zárakat. Politikai fogolyként nem is valószínű, hogy hosszú életűek lettek volna abban a börtönben. Daniel Radcliff pedig igazán remek színész, számomra itt is bizonyította, hogy ő szinte bármit/bárkit tud alakítani.

2020.03.29 indingo

Ettől a filmtől leesett az állam. Sok igaz történetre mondtam már, hogy hihetetlen, de ez túl tesz mindegyiken. Amit ezek a srácok véghez vittek, az valami elképesztő. És mindent, ami szükséges volt a szökéshez, maga a börtön adta nekik, és mindent a... Több

2020.12.20 Crystaldeer

Zseniális börtönből megszökős film. Daniel Radcliffe remekül kitudott már törni a Harry Potter karakteréből. Persze egy nem napjainkban játszódó történetről van szó, ezért megfogott a kijutás "egyszerűsége", napjainkban már nem lenne ilyen "könnyű". ... Több

2020.10.25 Bazzzsi

Nem az első, megtörtént eseményeket feldolgozó film, amelynek főszerepében köszön vissza Daniel Radcliffe. Jól állnak neki ezek a szerepek, a film pedig végig lekötötte a figyelmemet.

2021.11.12 BoBamburg

Igazából ez egy minden tekintetben király film volt. A történet szuper (alapból bírom az ilyen igaz történeteken alapuló börtönfilmeket) és végig fenntartja az izgalmat. Daniel Radcliffe pedig szuper, mint mindig.

2021.09.20 jfruzsi97

Jó kis film lett, izgalmas és érdekes. Belegondolni, hogy ez valamilyen szinten a valóságban megtörtént, elképesztő. Mennyi szenvedés és kitartás kellett...

2021.01.01 Di Canio

Dél-Afrikai börtönből szökős film az apartheid rendszer alatt. Elég komoly, amit összehoznak, hogy kijussanak a börtönből, ilyen megoldással ez nagy dolog lehetett. Kellemes meglepetés volt ez a film, nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz.

2021.04.15 stomachh

Kellemes meglepetés a film. Igaz történeten alapuló börtönből szökés, izgalmas volt, tudom ajánlani.

2021.07.18 stevepisti

Daniel Radcliffe engem folyamatosan meglep (Szarvak, Frankenstein), tud karaktereket játszani a srác, itt megint egy új arcát kellett mutatnia, nekem tetszett. A börtönből szabadulós sztorik mindig is tetszettek, valós történeten alapján készült, így meg pláne ad egy plusz izgalom faktort az egésznek. Csak ajánlani tudom.

2020.12.09 jabor

Egyszer nézős szökéssztori, de ez nem jelenti azt, hogy rossz lenne, közel sem kell korszakalkotó filmre számítani, de aki csípi ezt a stílust, az élvezni fogja. Itt-ott kicsit esetlen a dialógus, és vannak jól bevált sablonok is, de egy "unalmasabb kedd estére" szerintem jó választás.

2021.03.17 dovetusfurdo

Ok

Remek történet, de a kivitelezés kissé szegényes, lett volna még ebben több is. Daniel viszont remekül viszi a filmet a hátán. A Harry Potter szerep már bőven a múlté, jó a srác.